Te buty to PODRÓBKI? Doda: Nie sprawdzałam ich wykrywaczem na oryginalność

Doda lekceważąco podchodzi do zarzutów o noszenie podrabianej odzieży.

Wczoraj w mediach pojawiły się spekulacje, że trampki na obcasie, w których Doda zaprezentowała się na otwarciu sklepu obuwniczego w Łodzi, to zwykłe podróbki. Podobno firma Nike nie ma w swoim katalogu takiego modelu...

Doda.Doda. Fot. Facebook

Postanowiliśmy zapytać o zdanie na ten temat Dorotę Rabczewską. W końcu kto jak kto, ale ona powinna się orientować, czy nosi buty z legalnego źródła. Okazuje się jednak, że Doda nie sprawdza takich rzeczy.

Doda.Doda. Forum

To jest prezent od bliskiej osoby, a ja cieszę się z każdego upominku i nie sprawdzam go wykrywaczem na oryginalność. - odpowiedziała. Dodała jeszcze - Poza tym tak mi się spodobały te buty, że już sama zamówiłam kolejną parę.

Piosenkarka nie dodała jednak, skąd je zamówiła. Gdybyście dostali taki "obuw", chodzilibyście w nim? Czy raczej wylądowałby na dnie szafy?

Doda.

Nieco dziwi nas, że znana z podążania za światowymi trendami Doda nie sprawdza, kto jest producentem noszonych przez nią rzeczy. Kiedyś może zaliczyć niezłą wpadkę... Z butami chyba akurat jej się udało. W identycznych chodziła jakiś czas temu brytyjska celebrytka Jodie Marsh. No chyba że obydwie zaopatrują się na tym samym straganie :)

tommy

Zobacz także:

Doda na otwarciu sklepu z butami. Nie obyło się bez małego wypadku... Doda nie dba o paznokcie! Ale są odrapane! Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 1]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.