TAK Lewandowski i Szczęsny spędzali wakacje. Są bajecznie bogaci, a wybrali... ośrodek na MAZURACH!

Polscy piłkarze odpoczywali w Pięknej Górze koło Giżycka.

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny nie tylko grają w jednej drużynie, ale również się przyjaźnią. Piłkarze, korzystając z chwili wytchnienia po Euro 2012, postanowili spędzić swój urlop na Mazurach. Wraz z przyjaciółmi zatrzymali się w Pięknej Górze koło Giżycka.

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów.Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów. fot. facebook

Mimo wielkich pieniędzy, panowie zrezygnowali z egzotycznych kurortów w bajecznie luksusowym standardzie. Najwyraźniej uznali, że wypoczynek nad polskim jeziorem, w normalnych warunkach, pozwoli im nabrać energii na nadchodzący piłkarski sezon.

Mam dwutygodniowy urlop - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z portalem gizycko.wm.pl . - Korzystam ze wszystkiego, co tu jest dostępne w ośrodku, i mimo że to jest urlop, codziennie biegam. Poza tym pływamy na skuterach i łodziach motorowych.

Nawet na urlopie nie mogą obyć się bez sportu. Co polscy piłkarze mieli jeszcze do dyspozycji?

SPA (sauna sucha, łaźnia parowa i jacuzzi), gabinet masażu, port jachtowy na 80 miejsc cumowniczych, kąpielisko, boisko do piłki plażowej- czytamy na stronie ośrodka wypoczynkowego, w którym zatrzymali się Lewandowski i Szczęsny z przyjaciółmi.

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów.Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów. fot. facebook "Łabędzi Ostrów"

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów.Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów. fot. facebook "Łabędzi Ostrów"

Skontaktowaliśmy się z kierowniczką "Łabędziego Ostrowia", by dowiedzieć się, jak bawią się polscy piłkarze po Euro 2012.

Potwierdzam, panowie zatrzymali się w naszym ośrodku. Byli u nas przez tydzień, a wyjechali w sobotę. Sądząc po ich humorach, byli bardzo zadowoleni z wizyty. Chodzili uhahani po pachy - zdradziła w rozmowie z Plotek.pl Małgorzata Zadranowicz. - Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo byli w naszym ośrodku prywatnie.

Szczęsny i Lewandowski w Pięknej Górze zatrzymali się w atrakcyjnym ośrodku, położonym nieopodal jeziora i przystani. Naszych piłkarzy skusił chyba bajecznie brzmiący opis, widniejący na stronie internetowej "Łabędziego Ostrowia".

Taka lokalizacja sprzyja gruntownej regeneracji sił, znakomitemu odpoczynkowi i wyciszeniu. Jednocześnie jest to fantastyczne miejsce do uprawiania żeglarstwa oraz obcowania z naturą.

Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów.Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów. fot. facebook

Liczymy na to, że panowie wypoczęli i "uhahani po pachy" powrócą do swoich codziennych treningów.

qwerty

Zobacz także:

Najprzystojniejszym piłkarzem Euro 2012 jest... FINAŁOWE GŁOSOWANIE!

Nie są ze sobą spokrewnieni, a nazywają się TAK SAMO! [CZĘŚĆ 3]

Kim są i czym się zajmują kobiety polskich piłkarzy? Poznaj seksowne WAG's!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.