Narzeczona Casillasa vs. żona Buffona. Która piękniejsza? [SONDA]

Najlepsi bramkarze Europy mają szczęście. Ich partnerki to prawdziwe piękności!

Kapitanem hiszpańskiej drużyny, która zwyciężyła Euro 2012 jest Iker Casillas. Mężczyzna jest również jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Kobiety zachwycają się nim i jego umiejętnościami na boisku, jednak piłkarz podchodzi obojętnie na zachwytów swoich fanek. Jest bowiem związany z przepiękną Sarą Carbonero.

28-letnia atrakcyjna brunetka na co dzień pracuje jako dziennikarka sportowa w hiszpańskiej telewizji. Jest również prezenterką telewizyjną i prowadzi wiadomości sportowe. Dziewczyna ma to szczęście, że może być blisko swojego partnera nawet przebywając w pracy. Tak było w czasie Euro 2012. Dziennikarka pojawiała się na murawie, by relacjonować, co dzieje się na boisku. Wielokrotnie po wygranym meczu miała okazję przytulić się do swojego chłopaka i zadać mu kilka pytań. Czasami w wywiadach ma problem z zachowaniem profesjonalizmu i popełnia urocze gafy .

Dziewczyna jest uwielbiana przez widzów telewizji Telecinco. Nic więc dziwnego, że magazyn dla mężczyzn FHM uznał ją w 2009 roku najseksowniejszą reporterką na świecie. Zgadzacie się z tym wyborem?

Sara Carbonero.Sara Carbonero. Forum

Iker Casillas to nie jedyny ceniony bramkarz na świecie. Jego rywalem niewątpliwie uznawany jest piłkarz włoskiej reprezentacji, Gianluigi Buffon. Wygląda na to, że piękne kobiety uwielbiają sportowców na tej pozycji. Jego partnerką jest przepiękna była v-ce miss Republiki Czeskiej, Alena Šeredová. Uroda partnerki znanego piłkarza została doceniona przez wielbicieli kobiecego piękna, nie tylko w Czechach, ale również we Włoszech. Modelka przeprowadziła się tam, by kontynuować swoją rozwijającą się karierę. Tam poznała swojego przyszłego męża, bramkarza Buffona, z którym ma dwójkę dzieci. Przeprowadzka zaowocowała małymi rolami we włoskich produkcjach.

Seksowna Šeredová jest twarzą marki bielizny "Triumf". Poza tym wielokrotnie pojawiała się na okładkach magazynów dla mężczyzn, takich jak "Playboy", 'Maxim", czy czeski "Spy". Trudno się dziwić, że kobieta pokazuje swoje zgrabne ciało. Wystarczy na nie spojrzeć...

Alena Seredova.Alena Seredova. fot. screen Twitter

Modelka jest uznawana za jedną z najseksowniejszych WAGs. Znalazła się nawet na liście 100. najgorętszych lasek w rankingu "Ask Men" z 2007 roku. Spójrzcie tylko na jej wzrok. Dziwicie się?

A Waszym zdaniem, która z lasek bramkarzy jest seksowniejsza? Trafia do Was bardziej południowa uroda Carbonero, czy słowiańskie korzenie Šeredovej? Zagłosujcie w naszej sondzie :)

Alena SeredovaAlena Seredova fot. screen MAXIM

qwerty

Zobacz także:

Urocza POMYŁKA pięknej dziewczyny Ikera Casillasa!

Romantyczne spacery po plaży, a może lans na molo? Jak zagraniczni piłkarze i ich rodziny spędzają czas w Polsce

Modelki, dziennikarki, aktorki i piosenkarki. Kim są partnerki królów murawy?

Sara Carbonero vs. Alena Seredova. Ktora jest seksowniejsza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.