Katie Holmes i mała Suri WYPROWADZIŁY SIĘ od Toma Cruise'a. Wiemy gdzie!

Żona Toma Cruise'a powiedziała DOŚĆ!

Wygląda na to, że rozstanie Katie Holmes i Toma Cruise'a to bardzo poważna sprawa. Początkowo niewielu wierzyło, że tych dwoje się rozstało. Okazuje się, że takie są fakty... Po złożeniu papierów rozwodowych przez żonę aktora, przyszedł czas na... przeprowadzkę! Wczoraj paparazzi przyłapali gwiazdę podczas przenosin do nowego lokum w Nowym Jorku.

Katie HolmesKatie Holmes FORUM

Katie Holmes wraz ze swoją 6-letnią córeczką wyprowadziła się z apartamentu, w którym dotychczas mieszkała ze swoim mężem. Spakowała wszystkie swoje rzeczy i wynajęła mieszkanie w innej części miasta, które miesięcznie będzie ją kosztowało aż 35-40 TYSIĘCY złotych! Czyżby Holmes przyzwyczaiła się do luksusów, będąc z Tomem Cruisem?

Aktorka wybrała mieszkanie, znajdujące się blisko ulubionych miejsc jej córki. Suri chodzi na zajęcia gimnastyczne, których nie może opuszczać. Kochająca matka pomyślała o jej rytmie dnia. Matka dziewczynki nie chce jeszcze bardziej jej stresować. Mała panna Cruise zapewne nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Na pewno chciałaby, żeby rodzice się pogodzili. Wygląda na to, że jest to już niemożliwe.

To chyba już definitywny koniec pięknego związku Holmes i Cruise'a... Żałujecie?

Katie Holmeseastnews

qwerty

Zobacz także:

Katie Holmes i Tom Cruise: Historia ich związku

Katie Holmes rozpoczyna BATALIĘ o dziecko!

Tom Cruise i Katie Holmes rozwodzą się!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.