To DLA NIEJ Johnny Depp rzucił Vanessę Paradis!

Wieloletni związek aktorskiej pary rozpadł się z powodu starego jak świat... Zdrada! Aktor odszedł od Vanessy, bo poznał inną, młodszą kobietę.

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Od dawna mówiło się, że w związku Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis dzieje się źle. Para nie pokazywała się razem. Depp wrócił do dawnych przyzwyczajeń i więcej czasu spędzał na imprezach w Los Angeles niż z rodziną. Wszystko przez pewną piękną blondynkę o urodzie, jak sam mówi Depp, "aktorek ze starego Hollywoodu". Amber Heard to 25-latka, która może poszczycić się ciałem seksbomby i miejscem w rankingach najgorętszych kobiet.

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Jakiś czas temu fotoreporterzy zauważyli, ze piękna Amber wchodzi na pokład prywatnego samolotu gwiazdora. Pojawiły się plotki, że aktor ma z nią romans. Amber z pewnością nie zauroczyła Deppa swoim talentem. Do tej pory zagrała jedynie w kilku filmach i to drugoplanowe role. Być może aktorka liczy, że u boku jednego z najlepszych aktorów rozwinie skrzydła. Seksowna blondynka słynie raczej ze swojej słabości do broni, dużych samochodów i... kobiet.

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Aktorka publicznie przyznała, że jest biseksualistką. Na jednej z imprez, na której pojawiła się ze swoją partnerką dwa lata temu, wyznała:

Mam udane związki i z kobietami, i z mężczyznami. Płeć jest nieważna. Liczy się człowiek.

Teraz z pewnością dla Amber najbardziej liczy się Depp, którego poznała już trzy lata temu na planie "Dziennika zakrapianego rumem". Przyznała, że praca z aktorem była najważniejszym doświadczeniem w jej życiu. Jak się okazało, znajomość się nie skończyła:

Jest wspaniały, to wyjątkowa osoba - powiedziała.

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Aktualnie aktorka towarzyszy Deppowi na planie jego nowego filmu w Nowym Meksyku. Podobno para nie rozstaje się ze sobą nawet na krok, a Depp obsypuje nową partnerkę prezentami. Ostatnio kupił jej rumaka. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny prezent i Amber była z niego bardzo zadowolona. Aktor chce też zachować dobre stosunki z żoną, której zaproponował w ramach przeprosin niezłą sumkę - 125 milionów dolarów.

Amber Heard.Amber Heard. prphotos

Pat

Zobacz także:

Casillas całuje Sarę, Torres przytula swoje dzieci. Hiszpanie świętują na boisku z rodzinami

Słodki Chris Brown, ciemnowłosa Shakira i niewinna Gaga... Tak zagraniczne gwiazdy wyglądały w dzieciństwie!

OTO ZWYCIĘZCY EURO 2012! Zobaczcie, co robią hiszpańscy piłkarze, gdy nie są na boisku! [FOTO]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.