Kotek Express: Były prezes PZPN oskarżony o ukrywanie milionów złotych; Matka Madzi jest winna?!; Naukowcy odkryli lód na Merkurym

Dziś 22 marca. Do wakacji pozostało 99 dni!

Michał Listkiewicz i inni działacze PZPN oskarżeni o ukrywanie milionów złotych

Były prezes PZPN Michał Listkiewicz jest oskarżony o ukrycie przed egzekucją komorniczą siedmiu milionów złotych. Listkiewicz oraz ośmiu innych działaczy piłkarskich staną przed sądem za działanie na szkodę wierzycieli Widzewa Łódź. Myślicie, że wszystkie mecze były ustawione?

Rutkowski: Nie wykluczam, że Katarzyna W. jest winna

- Nie wykluczam, że Katarzyna W. jest winna i pomagał jej ktoś trzeci. Jeśli to się potwierdzi, to sam doprowadzę ją do organów ścigania - powiedział w Radiu ZET Krzysztof Rutkowski. Detektyw przyznał też, że jak na stan szoku Katarzyna W. "dokonała sporo czynności, żeby zataić prawdę" - To mistrzostwo świata, kiedy ginie dziecko - powiedział. Media spekulują, że sprawa Madzi dotyczy tak naprawdę rozmyślnego morderstwa. Jakie jest Wasze zdanie?

Sondaże: PiS w górę, PO bez zmian

Platforma - 29 proc. - musi się powoli przyzwyczajać do tego, że jej przewaga nad PiS - 25 proc. - jest na granicy błędu pomiaru - pokazuje najnowszy sondaż "Gazety Wyborczej". Partia Jarosława Kaczyńskiego zanotowała w tym sondażu wzrost poparcia o 3 pkt. proc. w ciągu dwóch tygodni. - Jak trwoga, to do PiS - komentuje Ryszard Czarnecki. Też tak uważacie?

Koalicja wycisza spory. Kolejne spotkania Tuska i Pawlaka

- Wewnątrz koalicji trwa dialog - oświadczył Radiu TOK FM Marek Sawicki z PSL. Posłowie tej partii po porannym spotkaniu Waldemara Pawlaka i Donalda Tuska dostali zalecenie, by wyciszyć krytykę reformy emerytalnej i sytuacji w koalicji. Wierzycie w szanse na porozumienie?

Naukowcy odkryli lód na Merkurym!

NASA ma w końcu dowody na istnienie lodu na Merkurym, który należy do najgorętszych planet Układu Słonecznego. Temperatura na tej najbliższej Słońcu planecie dochodzi do 400 st. C. Merkury jest planetą, na której są największe wahania temperatury. Na nasłonecznionej półkuli jest bardzo gorąco, po drugiej stronie temperatura spada aż do -163 st. C. Myślicie, że kiedyś może się tam pojawić życie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.