Adamik znowu z partnerką! Coraz częściej pokazują się razem

Pojawiły się razem na premierze teatralnej.

Katarzyna Adamik i Olga Hajdas ponownie pojawiły się razem na imprezie. W czwartek, w warszawskim teatrze Studio, odbyła się premiera sztuki "Zrób sobie raj", wyreżyserowanej przez obie panie na podstawie książki Mariusza Szczygła pod tym samym tytułem. Na premierze pojawiło się wiele gwiazd, ale to Hajdas i Adamik były w centrum uwagi.

Niedawno, przy okazji nominowanego do Oskara filmu "W ciemności", Adamik udzieliła zaskakującego wywiadu. Opowiadała o współpracy z matką, a także wyznała, że jest zakochana w kobiecie. Córka słynnej reżyserki, Agnieszki Holland, nie chciała już dłużej ukrywać swojej miłości do Olgi Hajdas , z którą od wielu lat jest w związku partnerskim i pojawia się na oficjalnych imprezach.

Zakochałam się w kobiecie. To nie jest tajemnicą, ale w naszym kraju stanowi ciągle coś egzotycznego. Dobrze jednak, że Polska otwiera się na inność albo może raczej różnorodność. Czytałam gdzieś, że statystycznie 10 procent ludzkości jest homoseksualna, pewnie w Polsce jest podobnie - powiedziała w rozmowie z "Vivą!".

FORUM/

Obie panie są coraz częściej widywane razem w mediach. Wspólnie pozowały do zdjęć w Los Angeles, gdzie odbyła się pod koniec lutego gala oskarowa. We wtorek, w "Pytaniu na śniadanie", Adamik i Hajdas opowiadały o swoim nowym projekcie, zachęcając widzów do zobaczenia ich nowego spektaklu. Chętnie pozowały do wspólnych zdjęć po wyjściu ze studia.

Krzysztof Kuczyk

Zastanawia nas czas, w którym wyznanie o homoseksualnych skłonnościach pojawiło się w mediach. Zbiega się ono zarówno z promocją filmu matki, a także z premierą przedstawienia. Jesteśmy pełni podziwu dla wyznania Adamik, jednak mamy pewne wątpliwości, czy termin i okoliczności wyznania, na pewno były wybrane przypadkowo...

ralph

Zobacz także:

Katarzyna Adamik pokazała się z partnerką. Pierwszy raz oficjalnie razem!

Adamik przerwała milczenie. Geje i lesbijki w polskim show-biznesie

Co ona sobie zrobiła? Kobieta-wampir i jej życie codzienne

Więcej o: