Znana piosenkarka rozwodzi się po 18 dniach!

Szybkie małżeństwo Sinead O'Connor.

Ogolona na łyso piosenkarka przypomina nam o sobie w ciekawy sposób. Sinead O'Connor wzięła ślub 8 grudnia. Jej wybrankiem był Barry Herridge, z którym wcześniej spotykała się tylko trzy miesiące. Pobrali się w Las Vegas. Było naprawdę bardzo romantycznie - ceremonia odbyła się na tylnym siedzeniu różowego cadillaca, w kaplicy typu "drive-thru" - podjeżdżasz do okienka i ktoś udziela ślubu. Tak nowocześnie.

W święta było już po wszystkim. Sinead złożyła pozew o rozwód. Na swojej stronie internetowej wyjaśniła:

Drodzy przyjaciele, chciałam, żeby to pozostało moją prywatną sprawą, ale dowiedziałam się, że mimo moich starań, ktoś chce to upublicznić. Więc sama chcę to wyjaśnić. W przeciągu 3 godzin po ślubie byłam zaskoczona zachowaniem niektórych ludzi z otoczenia mojego męża. Nie piję, więc chciałam zapalić trawkę i szukałam jej wszędzie. Mój mąż był bardzo zraniony i bardzo źle na niego podziałało to doświadczenie oraz nastawienie bliskich mu ludzi do naszego małżeństwa. Było dla mnie oczywiste, że jeśli zostanie ze mną, to za dużo straci. On jest wspaniałym człowiekiem. Bardzo go kocham. Przykro mi, że nie jestem bardziej zwyczajną kobietą. Trudno to przyznać, ale wierzę, że popełniliśmy błąd biorąc tak szybko ślub. Nie byliśmy przygotowani na konsekwencje, jakie to będzie miało na życie mojego męża oraz na życie bliskich mu osób. Był bardzo nieszczęśliwy, więc dlatego zakończyłam małżeństwo. Myślę, że on jest zbyt miły, aby to zrobić. I zbyt miły, aby go uwięzić.

Czyli wpływ na tę decyzję miało niezadowolenie bliskich męża na małżeństwo ze skandalistką. Cóż,  Sinead zdecydowanie nie należy do najgrzeczniejszych kobiet. W 1992 roku wzbudziła wiele kontrowersji, kiedy w programie na żywo podarła zdjęcie papieża Jana Pawła II w proteście przeciwko molestowaniu dzieci w Kościele. W 2000 roku w jednym z wywiadów wyznała, że jest lesbijką, a w 1999 próbowała popełnić samobójstwo.

Sinead O'ConnorSinead O'Connor fot. Eastnews

18 dni małżeństwa zapewnia piosenkarce miejsce wśród rekordzistów. Ale nie pobiła Britney Spears, której małżeństwo trwało 55 godzin, czy modelki i aktorki Carmen Electry i koszykarza Dennisa Rodmana, którzy ślubnym szczęściem cieszyli się tylko 9 dni. Ostatnio świat obiegła wiadomość, że rozwodzi się też Kim Kardashian. Ale jej małżeństwo trwało aż 72 dni :)

Kim Kardashian i Kris Humphries.Kim Kardashian i Kris Humphries. youtube.com

Ena

Zobacz także:

Najkrótsze małżeństwa świata

Kim Kardashian się rozwodzi

Gwiazdy na potęgę biorą śluby cz. 2

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.