Anna Przybylska pokazała dzieci

Aktorka i jej trójka pociech.

Idą święta. Nic dziwnego, że na okładkach polskich magazynów królują bożonarodzeniowe stylizacje. Jedni z nich szydzą, inni podziwiają. My podziwiamy - tę z Anną Przybylską .

Aktorka pojawiła się na okładce magazynu " VIVA! " w towarzystwie swoich dzieci: 9-letnią Oliwią, 6-letnim Szymonem i 9-miesięcznym Jasiem. Biały puch, ozdoby i bombki - tak prezentuje się rodzina Przybylskiej. Zapytana o dzieci, aktorka opowiada:

Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. Ale czasami się zastanawiam, skąd mam w sobie takie pokłady energii. Pamiętasz, jest taka fantastyczna scena w filmie "Poszukiwany poszukiwana" z Wojciechem Pokorą. On dostaje superfuchę w domu absolutnie zautomatyzowanym - sokowirówka, pralka, jeździ na krześle w kuchni, odbijając się od blatów. Ja też tak mam. Można sobie doskonale radzić, nawet mając troje dzieci, kiedy wszystko robią za nas maszyny.

Przybylska nigdy nie narzeka. Szczególnie, gdy spotyka ludzi pokrzywdzonych przez los:

Myślę sobie jednak: Anka, nie narzekaj. Byłam dziś na masażu w przychodni, do której przychodzi starsza pani mająca męża przykutego do łóżka i dwóch synów chorych na stwardnienie rozsiane. Robi zakupy i gotuje trzy różne posiłki, dla każdego coś innego, leczy się państwowo, bo ciągle brakuje pieniędzy. Takie sytuacje uczą pokory. Bo jakie ja mam prawo narzekać? Pod salon masażu podjeżdżam samochodem, płacę za ten masaż, uważając, że mam ciężki dzień, bo Jasio ząbkował.

Polecamy nie tylko sesje z dziećmi, ale także wywiad, który na tle innych wywiadów z gwiazdami, jest po prostu mądry.

Anna PrzybylskaAnna Przybylska Magazyn

Mrock

Zobacz także:

Przybylska i Bieniuk kupili luksusowy apartament w Gdyni

Tak mieszkają polskie gwiazdy - cz. 6

Gdzie i jak mieszkają polskie gwiazdy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.