• Link został skopiowany

Nowa kobieta Adamczyka ma dziecko!

Aktor w nowej roli?
Piotr Adamczyk Kate Rozz.
kapif

Piotr Adamczyk niedawno po raz pierwszy pokazał się na salonach z nową partnerką, która wzbudziła spore zainteresowanie wśród obecnych na gali rozdania Feliksów Warszawskich. Okazuje się, że po rozstaniu z mlodziutką Anna Czartoryską , aktor dla odmiany postanowił związać się z kobietą po przejściach. Jak donosi fakt.pl, Katarzyna Gwizdała , znana pod pseudonimem artystycznym Kate Rozz , ma córeczkę!

Aktorka również niedawno rozstała się ze swoim partnerem- francuskim milionerem, z którym ma dziecko o imieniu Mia. Wychodzi więc na to, że tym razem, w życiu prywatnym uchodzący za lekkoducha bohater serialu "Przepis na życie" będzie musiał zadbać nie tylko o swoją wybrankę, lecz również o jej córkę.

Jak myślicie: czy bohater komedii " Och, Karol 2" , przeżywający w filmie niezliczone przygody z kobietami, w życiu osobistym sprawdzi się w tej zupełnie nowej dla siebie roli?

melishanti

Zobacz także:

Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu

Kasia Tusk świętowała 24. urodziny!

Ostatnie chwile Hanki Mostowiak!

Więcej o: