Pojedynek: Lady Gaga kontra Katy Perry!

Obie są oryginalne, seksowne i bardzo przebojowe. Którą z nich wolicie? Głosuj w sondażu Plotka.

Te panie osiągnęły w minionym roku spory sukces. Lady GaGa i Katy Perry - bo o nich mowa - wylansowały nie tylko po dwa hity, które zna niemal cały świat, ale także siebie. Obie są bardzo barwne i charakterystyczne.

Lady GaGa

Bardzo jasny blond, długie, proste włosy i grzywka, które kojarzą się z Christiną Aguilerą ... ale to ją porównują do Lady GaGa , nie odwrotnie - o dziwo. Alternatywny sposób bycia, oryginalne stroje, bardzo charakterystyczne okulary, które są już nierozerwalną częścią jej wizerunku. Muzyka łącząca w sobie pop, nowoczesne, klubowe brzmienia i elektronikę - połączenie ostatnio bardzo modne. Oto cała Lady GaGa - młodziutka, bo zaledwie 22-letnia wokalistka z Nowego Jorku. W ubiegłym roku zadebiutowała piosenką "Just dance ". Popularność zdobył także jej drugi singiel "Poker face ".

Katy Perry

Choć zupełnie inna od poprzedniczki, jest tak samo oryginalna i tak samo, nie można przejść obok niej obojętnie. Ma 24 lata i pochodzi z Kalifornii. Kogo może przypominać image'm i stylem muzyki, jaką wykonuje? Przykładowo Lily Allen . Katy sama określiła się jej szczuplejszą wersją. Tak jakby... całkiem słusznie. I to właśnie ona królowała w ubiegłym roku na listach przebojów. Któż nie nucił jej hitów "I kissed a girl " oraz "Hot N Cold "?

Więcej o: