Michael Jackson najgorszym tatą!

Ciekawe co na to jego dzieci?

Jak wszyscy zapewne wiemy, najlepszym tatą został ogłoszony (o zgrozo!!) Kevin Federline. Tymczasem w internetowym sondażu na najgorszego rodziciela przeprowadzonym przez Maxima szczytował król popu Michael Jackson .

Michael ma trójkę dzieci: syna o imieniu Prince Michael Jackson Junior (11 lat) i córkę Paris Michael Katherine Jackson (10 lat) oraz drugiego syna o imieniu Prince Michael Jackson II urodzonego w roku 2002.

Według czytelników witryny Maxim.com Michael jest gorszym ojcem, niż na przykład morderca Scott Peterson, który zabił swoją żonę i nienarodzone dziecko (uplasował się na pozycji drugiej), czy Marvin Gaye Sr. (zabił swojego syna z pistoletu podczas kłótni, znalazł się na miejscu trzecim). Czwarte miejsce przypadło Joe Simpsonowi (ojciec Ashlee i Jessicki Simpson), a pierwszą piątkę zamknął Kurt Cobain .

Biorąc pod uwagę, że miejsca drugie i trzecie zajęli mordercy, umieszczenie Jacksona na miejscu pierwszym wydaje się być z lekka niesmacznym dowcipem, tak jednak zagłosowali internauci.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.