Victoria Beckham najgorzej ubraną gwiazdą!

Victoria zawsze cieszyła się opinią światowej ikony mody, ubierała się nieziemsko, by nagle wylądować na samym szczycie rankingu najgorzej ubranych gwiazd. Dlaczego? Kto jeszcze znajduje się na tej liście?

Znawca mody, pan Blackwell , ogłosił wczoraj swoją 46. Listę Najgorzej Ubranych Kobiet. Bezlitośnie (poza jednym wyjątkiem, ale o tym na końcu) kolejno wyliczał "wpadki" gwiazd w ubiorze. Nie ma zmiłuj!

1. Victoria Beckham

Ach te kuse i obcisłe mini-spódniczki Victorii - to one wywindowały ją na samą górę rankingu. Według Blackwella co za dużo, to niezdrowo:

Zapomnij o pikantnym stylu - noszenie spódnicy wystarczy.

Fot. Dan Steinberg AP

2. Amy Winehouse

O ile Posh Spice na pierwszym miejscu była dla nas niespodzianką, o tyle obecność Amy na drugim nie była zaskakująca. Blackwell tak opisał jej wygląd:

Eksplodujący rój u góry... tandetne kropki u dołu...

Amy Winehouse (PR Photos)

3. Mary-Kate Olsen

Trendsetterce oberwało się również. Podobno jej wygląd jest ciężki do określenie, ale najbardziej przypomina "wykałaczkę w łachmanach w sercu huraganu".

Mary Kate OlsenMary Kate Olsen Mary Kate Olsen (Eastnews)

4. Stacy "Fergie" Ferguson

Pechowe przezwisko - w poprzednich latach na liście Blackwella królowała księżna Yorku Sarah "Fergie" Ferguson.

Kolejna pozbawiona stylu 'Fergie' w sali wstydu? Tak, kiedy w grę wchodzi krawiecki chaos, nazwisko wszystko tłumaczy.

5. Kelly Clarkson

Jej niebiański głos wzbija się ponad narodem, ale... ta bomba z gołego brzucha jest z piekła rodem! Może być królową aktywności, ale w tej garderobie wygląda zupełnie jak po radioaktywności.

Mary Kate OlsenFot. Matt Sayles AP

6. Eva Green

Udało jej się zjednać serca Jamesa Bonda, ale zdecydowanie nie Blackwella:

Oblepienie się neonowymi koszmarkami nie pasuje od rozsądnej dziewczyny. Przez ten krzykliwy styl Bond dostałby migreny. Obfitości obciachowości od stóp do głów.
embed

7. Avril Lavigne

Mocny makijaż, kabaretki, punkowe krawaty i gorsety a'la Gothic Lolita niczym "z domu mody Draculi" przeważyły - miejsce siódme.

8. Jessica Simpson

W komentarzach Jessice dostało się chyba najbardziej: "Jest światowym przekleństwem mody" . Ponoć lepiej będzie, jeśli zapomni o kowbojach.

Mary Kate OlsenJessica Simpson (Photorazzi)

9. Lindsay Lohan

LiLo w pełni cieszy się wolnością i jednocześnie...

Lindsay znów jest szaloną buntowniczą mody! Lohan sprowadza styl na nowy niski poziom.

Mary Kate OlsenLindsay Lohan (Fot. Photorazzi)

Pewnie gdzieś wysoko na tej liście uplasowałaby się Britney Spears , ale Blackwell postanowił oszczędzić ją, tłumacząc się:

Odnoszę wrażenie, że taki komentarz byłby niestosowny w czasie, kiedy jej życie prywatne przewróciło się do góry nogami. Mam nadzieję, że 2008 rok będzie dla niej lepszy.

Ciekawe, jak biedna Posh poradzi sobie z takim tytułem...

Czy ta przeprowadzka Beckhamów do USA była dobrą decyzją? Początki były znakomite, ale z czasem okazało się, że Beckhamowie nie wzbudzają w Amerykanach takiego zainteresowania jak w Europejczykach. Nie dość, że nie osiągnęli w USA sukcesu to jeszcze Viki oberwało się za styl ubierania. Zapewne już wkrótce wrócą do Londynu. Tyle, że na tarczy...

Więcej o: