Beyonce zazdrości Kelly Rowland

Beyonce Knowles ma nie lada kłopot. Co prawda od kilku miesięcy mówi się, że reaktywacja Destiny's Child jest nieunikniona. Ale plany gwiazdy mogą się nieco pokrzyżować, bo dotąd stojąca w jej cieniu koleżanka Kelly Rowland robi w Ameryce zawrotną karierę.  

To dwóch razy sztuka. Kelly Rowland, eks-wokalistka Destiny's Child, wcale nie myśli o powrocie do swojego starego zespołu. Piosenkarka przez lata stała w cieniu Beyonce Knowels, która przez lata odnosiła sukcesy i przyćmiewała koleżanki. Teraz to wszystko jednak się zmienia. Kelly przez dwa lata pracowała nad swoim drugim już solowym albumem zatytułowanym "MS. Kelly".

Recepta na sukces okazała się bardzo prosta. Wystarczyło zaprosić do nagrań kilku raperów i murowany sukces. Kilka dni temu miała miejsce premiera drugiego już singla "Ghetto", który Rowlland nagrala ze Snoop Doggjem . Beyonce musi być naprawdę wściekła, bo nie dość, że płyta Kelly lepiej się sprzedaje, to i piosenki okupują wyższe miejsca list przebojów. Co prawda, Beyonce nagrała kilka utworów z narzeczonym Jay-Z, ale fanom spodobał się bardziej utwór nagrany z Rihanną .

Zobaczcie sami najnowszy teledysk zmysłowej Kelly Rowland, która zdobywa juz nie tylko serca amerykańskich fanów, ale również i w Europie.

Więcej o: