Jay z US5 ma dziewczynę!

Jeden z przystojniaków z US5 złamał serca wielu fanek informacją, że nie jest już do wzięcia - czytamy na blogu us5.blog.pl. Jay Khan od początku nie chciał kryć uczucia do młodej modelki i otwarcie opowiadał o rodzącym się uczuciu. Niestety dziewczyny...ale zawsze pozostaje jeszcze reszta chłopaków z zespołu.

Szczęśliwą wybranką jest Lena Gercke - zwyciężczyni "Germany's Next Topmodel" z 2006 roku. Jay przyznał, że Lena była mu znana z mediów, ale osobiście poznali się dopiero na imprezie w styczniu. Świeżo upieczona para, mimo bardzo napiętych grafików, spotyka się dość często:

"Kiedy jestem z US5 w drodze, Lena robi maturę, widujemy się najczęściej na końcu tygodnia. Uwielbiam ją za to, że pomimo kariery modelki robi maturę i wspieram ją w tym, bo sam robiłem maturę i wiem, jakie to ciężkie" - mówi zakochany Jay.

Co jeszcze urzeka go w Lenie. Przede wszystkim jej naturalność i życzliwość. Jak twierdzi wokalista, jego dziewczyna to typ kumpelki i najlepszego przyjaciela. Oboje widzą swój związek w różowych barwach, ale nie zamierzają się z nim obnosić, bo sprawy prywatne są dla nich świętością.

plotek

Nie wszystkim jednak podoba się ten związek - podobno całkiem niedawno jedna z rozwścieczonych fanek pobiła Jaya, twierdząc, że to ona jest jego dziewczyną i nie toleruje zdrady. Cóż, życie idola nastolatek bywa ciężkie.

Tymczasem w najnowszym numerze "Bravo" można znaleźć krótki wywiad z Jayem. Dowiadujemy sie z niego m.in., że najważniejsze w jego życiu wartości to Bóg i rodzina, siebie samego najbardziej nie lubi za szczupłe nogi(!), wkurza go egoizm i nietolerancja oraz że było mu bardzo smutno, gdy odwołano spotkanie z fanami w Katowicach. Fanom było pewnie jeszcze bardziej przykro.

plotek

Więcej o: