Izabela Trojanowska walczy z alkoholizmem!

Wyszła z depresji i znów chce normalnie żyć.
FORUM/Krzysztof Kuczyk

Dla Izabeli Trojanowskiej ostatni rok był niczym najgorszy koszmar. Aktorka po 30 latach małżeństwa rozwiodła się z mężem, który ją notorycznie zdradzał. Choć Trojanowska wiedziała, że życie z takim mężczyzną nie ma sensu, długo nie mogła pogodzić się z rozstaniem.

Pocieszenia szukała w butelce. Przeszła załamanie nerwowe i uzależniła się od alkoholu. Szczerze powiedziała o tym "Super Expressowi". Trojanowska nie przykładała się do pracy na planie "Klanu". Spóźniała się na zdjęcia, albo w ogóle nie przychodziła. Całe szczęście aktorka najgorsze ma już za sobą. Po traumatycznych przeżyciach powoli wraca do siebie i znów zaczyna cieszyć się życiem.

Nie chcę do tego wracać nawet myślami ( ) Mam mnóstwo koncertów, zaproszeń na gale, imprezy i oczywiście gram w "Klanie". Każdy kiedyś miał trudne momenty w życiu. Ja też. Ale to już przeszłość. Znów jestem szczęśliwa - mówi "SE" pani Iza.

Aktorka w końcu ma czas na spotkania z przyjaciółmi i spełnianie swoich marzeń. Po 30 latach małżeństwa, samotność może człowiekowi bardzo doskwierać, ale jak wyznała "SE" aktorka, "życie w pojedynkę nawet jej się podoba".

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Więcej o: