Wiemy już kto zaśpiewa w Polsacie!

Pełna lista uczestników "Jak oni śpiewają"!

"Jak oni śpiewają" to program który służy wypromowaniu Kasi Cichopek , Krzysztofa Ibisza i Edyty Górniak. Nic nie zmieni się też w 4 edycji show Polsatu. Uczestnicy są mało znany, ale to prowadzący i części jury robi w tym programie za gwiazdy. Właściwie poza Szwed , Fraszyńską, Stockingerem oraz Żorą to my niewiele osób znamy. Takie to gwiazdy mamy w Polsce. Anna Mucha nie śpiewa czysto o czym przekonaliśmy się w trakcie 10-lecia serialu "M jak miłość", ale ma spore szanse na zwycięstwo. Jest po prostu ze wszystkich uczestników najpopularniejsza i najbardziej kontrowersyjna.

Lista uczestników, którą opublikował "Fakt":

Kobiety:

1.Ola Szwed ( "Rodzina zastępcza") 2. Alżbeta Lenska ("Kryminalni") 3. Jolanta Fraszyńska ("Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem") 4. Anna Mucha ("M jak miłość") 5. Monika Mrozowska ("Rodzina zastępcza") 6. Karolina Nowakowska ("M jak miłość") 7. Katarzyna Galica ("Halo Hans") 8. Elżbieta Romanowska ("Ranczo)

Mężczyźni:

1. Jerzy Zelnik ("Faraon") 2. Tomasz Stockinger ("Klan") 3. Jacek Kawalec ("Ranczo") 4. Żora Koroliow ("Egzamin z życia") 5. Łukasz Dziemidok ("Pierwsza miłość") 6. Artur Chamski ("Na dobre i na złe")

Więcej o: