Edyta Herbuś jest niewdzięczna!

Udaje, że nie zna człowieka, który dał jej kiedyś dach nad głową i pomógł się wybić.

Dawid Ozdoba to kolejny karierowicz, który chce za wszelką cenę zaistnieć w mediach. Znalazł na to dobry sposób. Będzie opowiadał w gazetach o swoim związku z Edytą Herbuś . Znany striptizer poznał Edytę zanim była ona jeszcze wziętą aktorką i tancerką. Herbuś była nikomu nieznaną dziewczyną z Kielc, którą Dawid rekomendował wszystkim swoim wysoko postawionym znajomym. Gdy Edyta straciła dach nad głową, bo jej były ( i znów obecny) chłopak wolał pojechać do Holandii zrywać truskawki, to Dawid zaproponował jej wspólne mieszkanie.

Byliśmy jak papużki nierozłączki. Wszędzie z chłopakami ją polecaliśmy, taka jest prawda. Pomagałem jej, bo ją kochałem! Załatwialiśmy jej castingi. Ona w dzień na nie chodziła, a w nocy bawiła się z nami. Była dla nas taką małą dzidzią - mówi "SE" Dawid.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Edyta Herbuś/RN/Forum

Gdy Tomek Barański wrócił z Holandii, a Edyta wygrała casting do "Tańca z gwiazdami", Dawid Ozdoba poszedł w odstawkę. Tancerz wspomina, że gdy na jednej z imprez spotkał ostatnio Edytę, ona udawała, że go nie zna. Niezłe z niej ziółko.

Dawid Ozdoba mówi prawdę o Edycie Herbuś

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.