"Teraz albo nigdy!" i "Taniec z gwiazdami" znikną z anteny TVN-u?!

Przyszłość dwóch dobrze zapowiadających się seriali "39 i pół" i "Teraz albo nigdy" oraz "Tańca z gwiazdami", stoi pod wielkim znakiem zapytania. Władze TVN są co prawda usatysfakcjonowane wynikami oglądalności swoich trzech sztandarowych produkcji, ale poważnie zastanawiają się na tym, żeby w ich miejsce wprowadzić inne seriale i programy m.in. "Got Talent"!

Władze stacji TVN są właśnie w trakcie układania jesiennej ramówki. Problem w tym, że stacja planuje wprowadzić tak wiele nowych produkcji, że będzie zmuszana zrezygnować z programów i seriali, które widzowie oglądali wiosną. Jak informują wirtualnemedia.pl na antenie TVN-u pojawi się po wakacjach serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej oraz nowy program "Got Talent", do którego castingi rozpoczną się już w tym tygodniu.

'39 i pół', 'Teraz albo nigdy!' oraz 'Taniec z gwiazdami' znikną z anteny TVN-u?!"39 i pół", "Teraz albo nigdy!" oraz "Taniec z gwiazdami" znikną z anteny TVN-u?! Paul Potts

Pewne jest również to, że w ramówce TVN-u zobaczymy drugą serię "Twarzą w twarz" oraz program "Superniania". Jak głosi plotka stacja zastanawia się również nad zrealizowaniem takich seriali jak "Generał" i "Brzydula" . Problem w tym, że nie starczy im czasu antenowego.

Wciąż zastanawiamy się nad kształtem jesiennej ramówki. Pracujemy nad wieloma projektami. Lepiej jest mieć możliwość wyboru, niż narzekać na brak dobrych pomysłów - tłumaczy polarowi wirtualne media.pl Edward Miszczak.

Stacja TVN ponoć coraz poważniej zastanawia się nad zrezygnowaniem z nadawania kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" oraz seriali "Teraz albo nigdy!" oraz "39 i pół". Wszystko przez to, że ma problem z umieszczeniem ich w jesiennej ramówce!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.