Książkiewicz czy Okupnik - z kim ma romans Łukasz Jóźwiak?

Przystojny łyżwiarz jest rozrywany przez gwiazdy show biznesu - tak przynajmniej wynika z informacji, które od paru tygodni podają różne tygodniki. Gazety nie mogą się jednak zdecydować, z kim rzeczywiście ma romans Jóźwiak. Czy jest to prowadząca show Tatiana Okupnik czy też uczestniczka programu Weronika Książkiewicz?

Jaki jest najlepszy sposób żeby wygrać program rozrywkowy ? Wystarczy dobrze tańczyć i mieć romans ze swoim partnerem. Właśnie stosując tę metodę Rafał Mroczek oraz Kasia Cichopek wygrali "Taniec z gwiazdami". Ale czy tak samo zrobi Weronika Książkiewicz ? Póki co nie zanosi się, na to. Weronika i Łukasz ukrywają swój związek.

Tygodnik "Twoje Imperium" przyłapał ich w środku nocy na romantycznej randce. Para wymieniała "przyjacielskie" pocałunki i uściski. Magazyn spytał biuro prasowe programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" o to z kim związany jest Łukasz .

Łukasz nie miał romansu z Tatianą Okupnik i nie ma go też z Weroniką Książkiewicz. Myślę, że gdyby czuli do siebie "miętę", byłoby to widać w telewizji. Moim zdaniem nie okazują tam sobie przesadnej czułości - mówi Bogna Komorowska z biura prasowego programu.

Weronika Książkiewicz i Łukasz Jóźwiak w 'Gwiazdy tańczą na lodzie'/fot. kapif Weronika Książkiewicz i Łukasz Jóźwiak w "Gwiazdy tańczą na lodzie"/fot. kapif  weronika książkiewiczWeronika Książkiewicz i Łukasz Jóźwiak w 'Gwiazdy tańczą na lodzie'/fot. kapif kapif

Ta pani chyba nie oglądała ostatniego tańca Weroniki i Łukasza, który był pełen namiętności i erotyzmu. Zresztą sama Doda powiedziała, że nie wierzy w to, że oni dotykają się tylko wtedy gdy muszą!

Więcej o: