Oficjalne oświadczenie

serwisu NotSoBigBrother.pl

Dziękując redakcji Plotka chcilibyśmy ogłosić oficjalne oświadczenie seriwsu NotSoBigBrother.pl:

Po naszych publikacjach dotyczących możliwości korzystania z internetu przez mieszkańców domu Wielkiego Brata strona oficjalna wydała z siebie komunikat następującej treści:

Rewelacje od czapy!

Ostatnio prześmiewcza strona www.notsobigbrother.pl opublikowała sensacyjne nowiny! Zdaniem fanów naszego konkurencyjnego serwisu mieszkańcy domu Wielkiego Brata mają dostęp do internetu! A zatem są mistrzami kamuflażu i konspiracji!

Jedyne wyjaśnienie tego zjawiska to... wykorzystanie KONIA TROJAŃSKIEGO (konia Joli, oczywiście!), w którym pewnie ukryty jest jakiś laptop... I poprzez umiejętne pociąganie za ogon lub grzywę i klikanie w kopytka uczestnicy programu surfują na potegę! Ba, gdyby to jeszcze była prawda! A ta jest bardziej prozaiczna, co bez trudu rozgryźli goście notsobigbrothera! Poczytajcie komentarze i pośmiejcie się razem z nami!

Pomijając kilka złośliwostek oficjalny serwis nie wyjaśnił nam niestety nic. Nie wiemy wciąż kto się loguje na konta mieszkańców, czy w domu Wielkiego Brata jest internet (a dziś można go ukryć nawet w telefonie komórkowym), ani czy cokolwiek sprawdzono.

Z początku byliśmy nawet sceptyczni co do tego internetowego kontaktu ze światem zewnętrznym, ale teraz to nabraliśmy podejrzeń na całego.

Bo wierzymy tylko w informacje oficjalnie zdementowane,

NotSoBigBrother.pl

Więcej o: