Tamara Arciuch - pechowa bałaganiara

Potrafi szukać kluczy w lodówce, a potem okazuje się, że były w łazience. Telefony komórkowe gubi co najmniej 2 razy do roku. Do tego ma koszmarnego pecha. Raz kupiła miejscówkę w wagonie, którego nie było. Ale na szczęście jest piekielnie ładna. Panie i panowie - Tamara Arciuch w "Gali".

gala 23 lipca 2007

Jeśli choć raz spotkasz Tamarę - niczego nie powierzaj w jej ręce. Ona to na pewno zgubi. Sama to przyznaje.

(...) denerwuje mnie, że jestem niepozbierana i wciąż gubię różne rzeczy. Telefony komórkowe co najmniej dwa razy do roku. (...) Jestem też wielką bałaganiarą. W ciągu trzech minut potrafię zrobić wokół siebie taki rozgardiasz, że potem z trudem coś w tym odnajduję. I jeszcze później muszę sprzątać, bo bałaganu też nie cierpię. Więc stale czegoś szukam. Najczęściej kluczy. Ostatnio szukałam ich nawet w lodówce, a leżały w łazience. Nie podoba mi się też to, że czasem godzę się na różne rzeczy dla świętego spokoju, a potem to mnie uwiera.

Ojej. Pamiętajcie też - nigdy, przenigdy nie wybierajcie się z Tamarą Arciuch w podróż. Dzieją się dziwne rzeczy. Bo aktorkę prześladuje pech.

Najczęściej jest to pech podróżniczy. Dwa lata temu leciałam na spektakl do Gdańska. Była burza, samolot skierowano do Wrocławia. Przez trzy godziny siedziałam na lotnisku. Gorączkowo szukałam prywatnych samolotów, które mogłyby mnie dowieść do Gdańska. Na przedstawienie spóźniłam się godzinę. Wszyscy na mnie czekali. I publiczność, i koledzy.

A to jeszcze nie koniec.

W lutym leciałam z Warszawy do Gdyni na "Chicago". Stres był trochę mniejszy, bo w musicalu mam dublerkę. Samolot przez godzinę nie mógł wystartować. Spektakl zaczął sie beze mnie. Na szczęście zdążyłam wejść na scenę akurat w chwili, gdy zaczynała się moja rola. Charakteryzowałam się w biegu, kostium wkładałam w drodze na scenę.

Przynajmniej Tamara Arciuch jest ładna, bardzo ładna. Już na jesieni będziemy mogli ją podziwiać w nowym sitcomie Polsatu "Halo Hans".

WOJCIECH OLSZANKA/Eastnews

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.