Kocie ruchy Tatiany Okupnik

W najbliższą niedzielę Tatiana Okupnik na festiwalu w Opolu da popis nie tylko swoich umiejętności wokalnych, ale również i tanecznych.

Na wyjątkowym, bo jubileuszowym koncercie Seweryna Krajewskiego wokalistka zaśpiewa dwie piosenki: "Czekasz na tę jedną chwilę" i "Ludzkie gadanie". Przy drugim utworze, na parkiecie będzie towarzyszył jej znany z programu "Taniec z gwiazdami" Robert Rowiński. Tancerz w programie partnerował m.in. Anecie Kręglickiej i Magdzie Wójcik.

Tatiana Okupnik (Rafał Mielnik/Agencja Wyborcza.pl)

Wokalistka powiedziała "Super expressowi", że Rowiński przyleciał dla niej specjalnie z Londynu. Tatianie bardzo zależało na tym, aby to właśnie Robert z nią zatańczył, ponieważ uważa, że jest po prostu najlepszy. Sympatia do Rowińskiego nie spowoduje jednak, że wokalistka zgodzi się na udział w "Tańcu z gwiazdami":

Już od początku trwania programu dostawałam propozycje, by w nim wystąpić. Jednak konsekwentnie odmawiam. Dla mnie to muzyka jest najważniejsza.

Tatiana Okupnik (Mateusz Skwarczek/Agencja Wyborcza.pl)

Dla Tatiany taniec jest tylko dodatkiem i rozrywką, dlatego nie wyobraża sobie, co mogłoby ją skusić do udziału w popularnym programie. Większość uczestników "Tańca z gwiazdami" zgodziła się na udział w programie albo ze względu na pieniądzie, albo dla popularności. Ciekawe, co skusiło Renatę Lepper ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.