Michele Morrone w szpitalu. Aktor "365 dni" przeszedł operację

Michele Morrone, gwiazdor znany z "365 dni" Blanki Lipińskiej, poinformował fanów o swoim pobycie w szpitalu. Co dolega aktorowi?

Michele Morrone to jedno z najbardziej gorących nazwisk polskiego show-biznesu. Aktor pobudził wyobraźnie Polek i Polaków rolą przystojnego włoskiego mafiozo Massimo w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni". 17 lutego aktor poinformował swoich obserwatorów za pośrednictwem Instagrama, że trafił do szpitala i przeszedł operację. Co mu dolega?

Zobacz wideo

Michele Morrone w szpitalu. Co dolega aktorowi?

Na zdjęciu zamieszczonym przez aktora widać go na szpitalnym łóżku z wbitym do nadgarstka wenflonem. Fani gwiazdora mogą jednak odetchnąć z ulgą - Morrone w kolejnym wpisie wyjaśnił, że był to niewielki zabieg spowodowany małym wypadkiem na siłowni. 

Przeszedłem niewielką operację, ponieważ odniosłem małe obrażenia podczas pobytu na siłowni. Wszystko jest już w porządku i jutro wrócę do domu. Dziękuje za wszystkie wiadomości, czuję Waszą miłość!

Michele Morrone - co po "365 dni"?

Po rozgłosie filmu "365 dni" Morrone planuje udział w drugim sezonie hiszpańskojęzycznego serialu "Toy Boy", opowiadającego o striptizerze, który po siedmiu latach opuszcza zakład karny. Aktor ma wcielić się w rolę właściciela klubu dla dorosłych. Za kuluarami słychać także o planach stworzenia kolejnej części "365 dni", w której nie zabraknie gwiazdora. Przypomnijmy, że w pierwszej części filmu aktorowi towarzyszyła Anna Maria Sieklucka i takie gwiazdy jak Natasza Urbańska, Magdalena Lamparska czy Bronisław Wrocławski. Czekacie na kontynuacje "365 dni"?

Zobacz wideo Michele Morrone z "365 dni" zagra w nowym serialu Netfliksa.
Więcej o:
Copyright © Agora SA