Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" bez grama makijażu. "Nie patrzcie na mnie bez rzęs. Dramat!"

Dagmara Kaźmierska w rozśpiewanym nastroju pozuje bez grama makijażu i sztucznych rzęs, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Jak wygląda "Królowa życia" w takiej wersji?

Dagmara Kaźmierska występuje w programie "Królowe życia". Jest najpopularniejszą uczestniczką show, która zyskała rzeszę fanów. Dziś na Instagramie obserwuje ją prawie milion osób, a internauci bacznie śledzą jej codzienne poczynania, o których sama zainteresowana chętnie opowiada. Tym razem pokazała się światu w całkiem innej wersji. Wiedzieliście, jak wygląda bez sztucznych rzęs?

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska szaleje z koleżankami na jachcie. Ten filmik miał nie ujrzeć światła dziennego. "Biust jak u 20-latki"

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska bez makijażu i sztucznych rzęs

Słynąca z zamiłowania do mocnych makijaży i błyskotek "królowa" Dagmara Kaźmierska zaprezentowała się fanom w całkiem odmiennej wersji. Tym razem była bez sztucznych rzęs, pomalowanych oczu i ust. Jeszcze nigdy jej takiej nie widzieliśmy.

Jak zawsze humor nie opuszczał Dagmary. Niedzielne południe spędziła śpiewając najnowszy utwór Ralpha Kamińskiego pt. "Kosmiczne Energie", którym była zachwycona. Piosenka tak bardzo przypadła jej do gustu, że zachęcała każdego z fanów do wysłuchania kawałka.

Ralph Kamiński... Niesamowicie utalentowany młody człowiek… Wspaniały, piękny kawałek, kosmiczna energia - mówi rozmarzona Dagmara. - Jest ze mną prawie co rano. Daje mi dużo siły ten jego kawałek. Naprawdę, musicie posłuchać. Naprawdę, to jest coś cudownego! - zachwycała się Dagmara.
Nie patrzcie na mnie bez rzęs. Dramat! Ale to nieistotne - później dokleję - dodała.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska - Instagram

Cale nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Rozśpiewana Dagmara Kaźmierska

Wam także utwór przypadł do gustu? Jeżeli jeszcze go nie słyszeliście, poniżej go udostępniamy: