Dagmara Kaźmierska szaleje z koleżankami na jachcie. Ten filmik miał nie ujrzeć światła dziennego. "Biust jak u 20-latki"

"Królowa życia" pokazała, jak imprezuje podczas wakacyjnych wypadów. Nagranie z jachtu już stało się hitem sieci.

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-bieznesu. Kobieta zyskała popularność dzięki emitowanemu przez stację TTV programowi "Królowe życia". Mama Conanka szybko stała się ulubienicą telewidzów, a jej instagramowy profil śledzi już ponad 950 tysięcy internautów. Celebrytka chętnie otwiera się na temat życia prywatnego. Szczerze opowiadała o swojej chorobie oraz wspominała na wizji pobyt w więzieniu.

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska u Kuby Wojewódzkiego wspomina swoją mroczną przeszłość i pobyt w więzieniu. "Nie handlowałam ludźmi"

Dagmara Kaźmierska bawi się z przyjaciółkami na jachcie

Na swoim Instagramie pochwaliła się ostatnio nagraniem z wakacyjnego wypadu, które miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Niestety, próby ukrycia materiału przed światem zniweczył Kuba Wojewódzki, który pokazał fragment wideo w swoim programie.

Na filmiku rozbawiona Dagmara i jej przyjaciółki bawią się na pokładzie jachtu i jednym głosem śpiewają ulubioną piosenkę disco-polo. "Królowa życia", która ma na sobie jedynie czarne bikini, gestykuluje i podskakuje w rytm muzyki. Zabawa była przednia, o czym świadczą także butelki trunków postawione na stole:

Życzę Wam wszystkim takich przyjaciół, jakich ja mam. Filmik miał co prawda nie ujrzeć światła dziennego, ale dzięki dwóm Panom, Piotrowi Waśnikowi i Kubie Wojewódzkiemu, ujrzał - żartowała Dagmara w opisie.
 

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" już wcześniej pojawiała się w telewizji. Biegała po plaży niczym Pamela Anderson

Fanom celebrytki wyjątkowo spodobał się jej sposób na spędzanie wolnego czasu. Zwrócili uwagę także na jej biust:

Bawcie się, jak możecie, Panie. Można pozazdrościć, że macie taką możliwość.
Biust jak u 20-latki i w dodatku naturalny. Super!
Wariatka największa!

Zobaczcie słynny już filmik z imprezy na jachcie. Rzeczywiście jest czego zazdrościć?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!