Ola Kowalska zaprezentowała się obserwatorom w odważnej stylizacji. Internauci patrzą jednak na coś innego. ''Czysta mamusia''

Kasia Kowalska przebywa obecnie wraz z córką na wakacjach. Ola co chwilę publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Ostatnio postawiła na odważną stylizację.

Kasia Kowalska i jej córka mają za sobą trudny czas. W marcu artystka opublikowała w sieci przejmujące nagranie, w  którym opowiedziała, że Ola przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Informacja ta zbiegła się w czasie z wybuchem pandemii, dlatego też niektórzy podejrzewali, że dziewczyna jest zakażona koronawirusem. Piosenkarka długo nie dementowała krążących informacji i dopiero niedawno w wywiadzie dla ''Pani'' przyznała, że jej córka miała koronawirusa. Na szczęście Ola wyzdrowiała i opuściła szpital. Niedawno wybrała się wraz z chłopakiem i mamą na wakacje. 

Zobacz wideo Dzieci gwiazd, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Kasi Kowalskiej w odważnej stylizacji

Kasia Kowalska i jej córka spotkały się po wielu miesiącach rozłąki. Wyjechały do słonecznej Grecji. To rodzinne strony ojca Oli, Kostka Joriadisa. Obecnie panie przebywają na Prasonisi - półwyspie, który uchodzi za jedno z najpiękniejszych miejsc na wyspie Rodos. Córka piosenkarki jest aktywna w mediach społecznościowych i co chwilę publikuje zdjęcia z wakacji. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się odważne ujęcie w wiązanej bluzce odsłaniającej biust. Ola dobrała do tego kolorową spódnicę w nieregularne wzory, a także niewielką torebkę. Zrezygnowała z makijażu, a włosy splotła w koczek. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda przepięknie! Opalenizna i szczery uśmiech dodały jej uroku.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili zgrabną figurę młodej kobiety, ale przede wszystkim zwrócili uwagę na to, że Ola wygląda jak wierna kopia mamy. 

Wyglądasz jak... mama!
Czysta mamusia!
Wykapana Kasia, samo piękno - czytamy w komentarzach.

W pełni zgadzamy się z powyższymi opiniami! Ola jest łudząco podobno do Kasi.