Córka Kasi Kowalskiej przez koronawirusa trafiła do szpitala w Anglii. Jej stan jest poważny. Niezbędna jest intubacja

Kasia Kowalska nagrała filmik, w którym z drżącym głosem opowiedziała o córce, która przebywa w ciężkim stanie w szpitalu. Wszystko wskazuje na to, że zły stan zdrowia jej córki jest związany z koronawirusem.

Kasia Kowalska przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Jej córka Ola jest w jednym z angielskich szpitali. Z nagrania, jakie zamieściła piosenkarka, dowiadujemy się, że niezbędna jest intubacja, a także, że wszystko może być powiązane z pandemią koronawirusa. 

ZOBACZ TEŻ: Wokalista Rammstein, Till Lindemann zakażony koronawirusem. Przebywa na oddziale intensywnej terapii

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala 

Kasia Kowalska o dramatycznej historii opowiedziała w specjalnym nagraniu na Facebooku. 

Witam serdecznie, dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Spytali się mnie, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne. 

Do nagłośnienia tej smutnej historii poprosił piosenkarkę znajomy lekarz. 

Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział, niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje, więc.... Nie potrafię płakać, a dzisiaj wiele godzin  wypłakałam, Kochani, jeśli nie musicie wychodzić, zostańcie w domu - mówiła zapłakana wokalistka. 

Na chwilę obecną nie wiadomo, co dokładnie dzieje się z córką Kasi Kowalskiej. Po odsłuchaniu nagrania wnosimy, że jej problemy zdrowotne są związane z pandemią koronawirusa, a jej stan jest ciężki. Mamy nadzieję, że córka Kasi Kowalskiej szybko z tego wyjdzie. 

RG 

Więcej o: