Doda, Marina, Marta Manowska i Ida Nowakowska wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Razem pomagajmy seniorom

Coraz więcej gwiazd dołącza do akcji Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Razem zbieramy fundusze na zakupy wielkanocne dla seniorów.

W tym roku święta wielkanocne będą znacząco różniły się od tych z poprzednich lat. Wiele osób spędzi je w samotności, z daleka od rodziny i najbliższych. W tym szczególnym czasie warto pamiętać o tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich wspiera seniorów, a Plotek przyłączył się do wielkanocnej akcji. Razem możemy stworzyć choć namiastkę świątecznej atmosfery.

Gwiazdy wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zorganizowało akcję ''Podaruj wielkanocne zakupy samotnej starszej osobie'', do której włączył się Plotek. Wspólnie zbieramy fundusze na przygotowanie wielkanocnych koszyczków dla seniorów. O rozpropagowanie akcji poprosiliśmy postaci ze świata show-biznesu, a dzięki temu środki zaczęły spływać jeszcze szybciej. Lista gwiazd, które wsparły akcję wydłuża się z dnia na dzień, co daje nam mnóstwo powodów do radości. 

W nagłośnienie zbiórki włączyła się Doda, Ida Nowakowska, Marta Manowska, a także Marina Łuczenko. Gwiazdy wykorzystały wielomilionowe zasięgi w mediach społecznościowych w słusznej sprawie i tym samym zachęciły swoich obserwatorów do zasilenia zbiórki. Razem możemy pomóc seniorom i sprawić, że ich na ich twarzach pojawi się uśmiech. Dla wielu samotnych i starszych osób to coś więcej niż pusty gest - to znak, że wciąż są ludzie, dla których ich los nie jest obojętny. 

Na stronie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich możecie przeczytać więcej o samej akcji. Zachęcamy również do przeczytania historii seniorów. Zachęcamy do włączenia się do akcji i dołożenia swojej cegiełki.

Informacje dotyczące akcji i działalności Stowarzyszenia znajdziecie TUTAJ.

KK