Gwiazdy wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Dziękujemy Wam!

Plotek wspiera akcję Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Razem zbieramy potrzebne fundusze na wielkanocne koszyczki dla seniorów.

Jak wiadomo, tegoroczna Wielkanoc będzie różniła się od poprzednich. Rząd odradza wyjazdy i rodzinne świętowanie. Jeżeli się do tego zastosujemy, być może szybciej wrócimy do normalnego życia. Mimo wszystko warto zadbać chociaż o namiastkę wielkanocnej atmosfery. W tym czasie w szczególnie trudnej sytuacji znajdą się seniorzy - często samotni. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich od lat pomaga osobom starszym, niosąc im pomoc nie tylko materialną, ale i wsparcie duchowe. Co prawda w tym roku seniorzy nie spotkają się na wielkanocnym śniadaniu, ale każdy z nas może pomóc im przygotowując świąteczne paczki.

Gwiazdy wspierają akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich

Wspólnie ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich Plotek organizuje zbiórkę pieniędzy. O pomoc w rozpropagowaniu akcji poprosiliśmy gwiazdy. Dzięki temu środki zaczęły spływać jeszcze szybciej. W nagłośnienie zbiórki pieniędzy na paczki dla seniorów włączyli się już: Aneta Zając, Hanna Lis, Beata Tadla, Joanna Przetakiewicz, Jakub Kucner, Paulina Smaszcz-Kurzejwska i Sylwia Lipka. Każdy z nas jest teraz w niełatwej sytuacji, dlatego tym bardziej doceniamy każdy gest empatii i altruizmu. Warto dodać, że paczka wypełniona wielkanocnymi smakołykami to dla wielu ludzi coś więcej niż chleb, słodycze i jajka - to znak, że ktoś o nich pamięta i nie są sami.

 

Zachęcamy Was, gwiazdy oraz fanów, do włączenia się w akcję poprzez propagowanie jej oraz wpłacanie nawet niewielkich datków. Razem możemy więcej.