Adam Woronowicz to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów w Polsce. 51-latek nie może narzekać na brak propozycji. 14 listopada ukaże się kolejny sezon "The Office PL", w którym Woronowicz gra jedną z najważniejszych postaci. Wciąż można kupować bilety na spektakl "Gra", w którym aktor występuje z Julią Wieniawą. Mimo tak ogromnej popularności, fani nie wiedzą za wiele na temat jego życia prywatnego. Aktor rzadko bywa na salonach, a gdy rozmawia z mediami, to głównie na tematy zawodowe. Czasem jednak robi wyjątki. Jakiś czas temu otworzył się w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" na temat córki, która odeszła dziesięć lat temu.
Aktor nie zdradził, na co dokładnie zmarła jego najmłodsza córka. Informacją o jej śmierci z mediami podzielił się dopiero po latach. "Ola jest już w niebie. (...) Jest takie powiedzenie, że nie ma nikogo, kto żałowałby na łożu śmierci, że był za mało w pracy, ale jest wielu, którzy żałują, że byli za mało z dziećmi. (...) Na końcu nie będę rozliczany z tego, ile nagród zdobyłem, ile ról zagrałem, ile zarobiłem, ale z tego, ile miłości dałem innym" - mówił. Woronowicz nie ukrywa, że rodzina jest dla niego najważniejsza.
"Wymodliłem sobie szczęśliwą rodzinę, a moje małżeństwo jest ważniejsze niż największe role, które kiedykolwiek zagrałem i kiedykolwiek zagram" - dodał w tym samym wywiadzie.
11 listopada Karol Nawrocki wręczył odznaczenia państwowe zasłużonym osobom. Waldemar Łysiak i przebywającego obecnie w kolonii karnej na Białorusi Andrzej Poczobut zostali odznaczeni Orderem Orła Białego. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski prezydent odznaczył dziennikarza Przemysława Babiarza i fizyka prof. Konrada Banaszka. Karol Nawrocki wręczył także dwa Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski - jeden dla inżyniera i astronauty Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego a drugi dla Adama Woronowicza. - Jest on z pewnością jednym z najlepszych polskich aktorów XXI wieku, którego mamy przyjemność podziwiać - stwierdził Nawrocki.
Karol Nawrocki przemówił po angielsku. Pomylił "korpus" ze "zwłokami"
Nie żyje Bonnie Tyler. Wokalistka miała 75 lat
Krwotoki płucne, 459 złotych renty i pierwsza grupa inwalidzka. Słowa Konkola z Łez dotknęły fanów
Opozda rozwiodła się z Królikowskim! "Sąd pozbawił Antoniego władzy rodzicielskiej nad naszym synem"
"Ta książka powinna być przepisywana na receptę". Gwiazdy radzą, co przeczytać latem
Zdezorientowany Trump przykuł uwagę internautów. Erdogan musiał mu pomóc
Trump przejęzyczył się przy Zełenskim, a kamery wszystko nagrały. Naprawdę tak go nazwał
Łukasz P. zatrzymany przez CBA. Mamy komentarz rzecznika prokuratury ws. męża Sylwii Peretti
Zjadłam jagodziankę Gessler za 38 złotych. Warto? Byłam w szoku od pierwszego kęsa