Format "Rolnik szuka żony" wielu osobom przyniósł miłość. Do tego grona należą m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy, Agnieszka i Robert Filochowscy oraz Małgosia i Paweł Borysewiczowie. Wszyscy pozostają w stałym kontakcie z fanami. Niedawno "rolnikowa rodzina" się powiększyła. Małgosia bowiem urodziła trzecie dziecko, a chwilami z maluchem chętnie dzieli się na Instagramie.
Małgosia Borysewicz 4 marca 2025 roku urodziła syna Filipa. Tym samym chłopiec dołączył do Rysia i Blanki. Szczęśliwa mama chętnie pokazuje, jak upływa im razem czas. Dodaje urocze rodzinne kadry, a także stara się wspierać inne kobiety. Od czasu do czasu organizuje sesje Q&A, podczas których odpowiada na ich pytania. 21 marca pisaliśmy o tym, jak opisała pierwsze tygodnie po porodzie. Pod koniec marca w kolejnej serii pytań i odpowiedzi jeden z obserwatorów zapytał ją wprost o to, jak na młodszego brata zareagowali Rysio i Blanka. "Czy starsze dzieciaki są zazdrosne o Filipka?" - mogliśmy przeczytać. Małgosia postanowiła odpowiedzieć na to ze szczerością. "Pewnie czasem trochę tak, dla nich to też nowe doświadczenie. Ale są bardzo zatroskane i pomagają przy braciszku" - zaspokoiła ciekawość internauty. Dodała przy tym urocze zdjęcie, na którym widać całą trójkę. Ten kadr, a także inne rodzinne obrazki rodziny Borysewiczów, znajdziecie poniżej:
Jak wiemy, TVP postanowiła kontynuować program "Rolnik szuka żony", tym samym dając kolejnym uczestnikom szansę na znalezienie miłości. W ostatniej edycji powstało kilka par. Marcin zakochał się w Ani, a Rafał postanowił spróbować z Dominiką. Internauci do tej pory są ciekawi, jak potoczyły się ich losy. Co wiemy? Niedawno uczestniczki 11. edycji przemówiły. Ania przekazała na Instagramie, że z ukochanym mają poważne problemy, a Dominika odpisała wprost na pytanie, czy dalej jest z rolnikiem. Co więcej, widzowie snują teorię, że Agata i Sebastian mają się ku sobie! Więcej przeczytacie o tym tutaj: Gruchnęły wieści o Agacie i Sebastianie z "Rolnika". Masa komentarzy.
Hawking sfotografowany z kobietami na wyspie Epsteina. Rodzina fizyka wydała oświadczenie
Co dalej z rozwodem Kubickiej i Barona? Prawniczka muzyka komentuje
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Mocne oświadczenie Moniki Olejnik. Zawiadomiła prokuraturę. "Jak sztorm wracają kłamstwa na mój temat"
Zaskakująca opinia Zapendowskiej o karierze Zalewskiego. Takich słów nie mówi często
Ralph Kamiński nie gryzł się w język w restauracji Gessler. "Czy pani czupiradło jest tutaj dzisiaj?"
Karpiel-Bułecka odpowiada Miszczakowi. Poszło o słowa na temat Krupińskiej
Zaskakujące sceny na pogrzebie Bożeny Dykiel. Ksiądz w końcu stracił cierpliwość
Trwa proces syna księżnej Mette-Marit. Zaskakująca opinia psychologa