Anna Lewandowska chętnie angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. Jakiś czas temu apelowała o pomoc dla osób dotkniętym powodziami w Polsce, na przełomie listopada i grudnia wzięła natomiast udział w kolejnej edycji "Szlachetnej Paczki". Teraz w mediach społecznościowych poinformowała o tym, że odwiedziła Klinikę Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży. W inicjatywie towarzyszył jej mąż.
Choć Lewandowscy na co dzień mieszkają w Barcelonie, zgodnie z tradycją święta bożonarodzeniowe spędzą w Polsce. Z tej okazji para zdecydowała się wziąć udział w kolejnej akcji charytatywnej. Razem wybrali się do Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Spotkanie z pacjentami oboje udokumentowali w swoich mediach społecznościowych. W sieci opublikowali krótki film, na którym widzimy ujęcia w towarzystwie dzieci - wspólne gry, zdjęcia i rozdanie prezentów. Anna Lewandowska tuż po wizycie pokusiła się o osobiste wyznanie. "Takie spotkania zawsze budzą emocje i jednocześnie są pełne refleksji. Patrząc na te dzielne dzieci, ich uśmiechy i ogromną siłę, trudno nie zatrzymać się i na chwilę nie pomyśleć o tym, jak różnie może potoczyć się życie" - napisała na InstaStories. Następnie wyznała, że pobyt w klinice skłonił ją do wyrażenia wdzięczności za to, co ma. "Zdrowie to dar, o którym zapominamy w codziennym biegu. Tego dnia szczególnie poczuliśmy wdzięczność za to, że nasze dzieci są zdrowe (...)." - przyznała.
PRZECZYTAJ TEŻ: Lewandowska obrywa za wszystko. Także za powódź. To nie z nią jest problem, to hejterzy go mają [OPINIA PLOTKA]
Nagranie dokumentujące spotkanie z pacjentami kliniki spotkało się ze sporym zainteresowaniem komentujących. Ci wyrazili podziw wobec zaangażowania Lewandowskich we wsparcie najmłodszych. "Jeden z niewielu piłkarzy z wielkim sercem", "Tyle radości daliście tym dzieciom", "Jesteście wielcy", "Teraz nawet wybaczyłem ci wczorajszy mecz" - pisali.
Pazura ujawnił zarobki z powtórek. Tyle naprawdę dostaje za emisję swoich produkcji
Joanna z "Rolnika" pokazała nowe zęby. Tak wygląda po metamorfozie w tureckiej klinice
Tajemnica cery Donalda Trumpa rozwiązana? Makijażystka nie ma wątpliwości
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw
Olbrychski zareagował na hejt wokół "Rancza". Ujawnił, kogo zagra w serialu
Zamieszanie w "Dzień dobry TVN". W stronę reporterki ruszyli strażnicy. "Jeśli zostanę aresztowana..."
Córka Cezarego Pazury przerwała milczenie. Tak naprawdę układają się jej relacje z Edytą Pazurą
Skolim spóźnił się na własny koncert ponad dwie godziny. Fani nie wytrzymali
Weronika Książkiewicz przez lata nie wiedziała o guzie na rdzeniu kręgowym. Objawy pojawiły się nagle