• Link został skopiowany

Gabriela Jaroszyńska ma tatę reżysera i mamę aktorkę. Córka Zającówny nie chciała grać. Co robi dziś?

Nie wszystkie dzieci znanych rodziców decydują się iść w ich ślady. Córka Elżbiety Zającówny i Krzysztofa Jaroszyńskiego postanowiła iść inną drogą. Oto, czym zajmuje się Gabriela Jaroszyńska.
Gabriela Jaroszyńska.
WBF

Elżbieta Zającówna to znana polska aktorka i prezenterka, która rozpoznawalność i sympatię widzów zyskała za sprawą udziału w produkcjach takich jak "Matki, żony i kochanki", "Seksmisja" czy "Vabank". Od wielu lat jest związana ze scenarzystą i satyrykiem Krzysztofem Jaroszyńskim, z którym doczekała się dziecka. Córka Gabriela Jaroszyńska jest już dziś dorosłą kobietą, lecz nie zdecydowała się iść w ślady znanych rodziców. 

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Edyta Zającówna i Krzysztof Jaroszyński mają córkę. Gabriela Jaroszyńska nie zdecydowała się na karierę w filmie

W show-biznesie nietrudno wskazać przykłady dzieci sławnych rodziców, którzy wykorzystując znane nazwisko i obycie z branżą, postanawiają iść w ich ślady. W wielu wypadkach jednak życie na świeczniku od małego sprawia, że decydują się pójść własną drogą. Do tej drugiej grupy należy córka Elżbiety Zającówny i Krzysztofa Jaroszyńskiego, która pomimo mamy-aktorki i taty-scenografa, karierę rozwija w zupełnie innym kierunku.

Choć jako dziecko Gabriela Jaroszyńska miała okazję wystąpić w serialu "Graczykowie", aktorstwo jej nie porwało. Jej prawdziwym powołaniem okazał się taniec i kultura Dalekiego Wschodu. Miała okazję prowadzić zajęcia w szkole Agustina Egurroli, a dokładnie na koloniach dla fanów muzyki k-pop.

Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński, Elżbieta Zającówna
Gabriela Jaroszyńska, Krzysztof Jaroszyński, Elżbieta Zającówna KAPiF.pl

Zawodowo Gabriela zajmuje się zaś marketingiem. Od niemal trzech lat pracuje w firmie CD Projekt RED, która jest odpowiedzialna za tak znane tytuły jak "Cyberpunk 2077" czy "Wiedźmin".

Ostatnio można ją było spotkać na premierze najnowszej książki Krzysztofa Jaroszyńskiego,  "Półprzewodnik po Polsce. 100 miejsc, 100 osobistych historii", gdzie u boku mamy wspierała tatę.

Więcej o: