Kazimierz Marcinkiewicz jeszcze do niedawna chętnie dzielił się zdjęciami ukochanej. Polityk pisał jej publiczne wyznania miłosne, a także przygotowywał posiłki, dla dwojga, którymi chętnie się chwalił. Od jakiegoś czasu przestał być jednak taki wylewny w sieci, tłumacząc to faktem, że "szczęście lubi ciszę, a milczenie jest złotem", jak nam opowiadał kilkukrotnie, kiedy pojawiały się pytania o jego ukochaną.
Ostatnio jednak ponownie podzielił się z fanami zdjęciem pięknej brunetki, która skradła jego serce. Fotografia wzbudziła spore emocje. Obok kobiety pojawiły się wielkie serca. Uwagę przykuwa jednak jedna emotka, która pojawiła się na dłoni kobiety. Czyżby para ukrywała obrączkę na dłoni Martynki? Drugie zdjęcie przedstawiało tajemniczy pakunek z podpisem "Słodko dziękujemy" i obrączkami na obrazku. Paczka wyglądała jak prezent dla gości. Podpis również jest wymowny. "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie jest bezwstydna... M.K.M. Pięknie" - czytamy w opisie postu. Ostatnio nasza reporterka Karolina Sobocińska porozmawiała z Kazimierzem Marcinkiewiczem o powodzi z politycznego punktu widzenia. Nie mogliśmy jednak przepuścić okazji, by zapytać byłego premiera o prawdziwość wcześniej wspomnianych plotek! Choć polityk nie odpowiedział wyraźnie "tak", ani "nie", to jego wypowiedź była mocno sugestywna.
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam
- odparł.
W takiej sytuacji nie wypadało już pytać o szczegóły, a jedynie życzyć wszystkiego dobrego. Bez względu na to, czy Kazimierz Marcinkiewicz jest już po ślubie czy też nie, chcieliśmy również dowiedzieć się, jak układa mu się w pracy, z dala od polityki. Jak się okazało, wszystko jest w jak najlepszym porządku, a dodatkowo, jak wynika z wypowiedzi byłego premiera, jest on niepoprawnym optymistą.
U mnie jest zawsze dobrze. Zawsze jest wszystko dobrze. Zawsze, we wszystkich aspektach jest wszystko dobrze
- podkreślił.
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Iza Miko przerażona zmianami w Los Angeles. "Syf, brud"
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
"The Voice Kids". Łzy i wzruszenie w pierwszym odcinku. Blanka nie wytrzyma
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania
Zapytaliśmy Serowską, czy wspólne konto bankowe partnerów to dobry pomysł? Nie owijała w bawełnę
Edyta Pazura szczerze o strachu przed utratą męża. "Boję się, że zostanę sama"