Życie miłosne Jakuba Rzeźniczaka to materiał na telenowelę. I to taką z gatunku tych bardziej tandetnych. Piłkarz wyrobił sobie opinię wyjątkowo kochliwego i niestałego w uczuciach. Może jednak do tej pory nie trafił na wymarzoną wybrankę? W ostatnim czasie w mediach głośno było o jego skomplikowanych relacjach z byłą partnerką i matką jego dziecka, Magdaleną Stępień. Rzeźniczak nie ukrywa jednak, że od kilku miesięcy układa już sobie życie u boku nowej kobiety, Pauliny Nowickiej. I wręcz rozpływa się nad nią na Instagramie.
Paulina Nowicka jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 50 tysięcy użytkowników. Wybranka Jakuba Rzeźniczaka relacjonuje tam swoje wyjścia do modnych knajp. Ostatnio dodała zdjęcie, na którym uśmiechnięta pozuje przy lampce szampana. W dodatku bez grama makijażu na twarzy.
Post spodobał się partnerowi Nowickiej, ponieważ zdobył się na komplement.
Bez makijażu najpiękniej, tak, jak uwielbiam - skwitował Jakub Rzeźniczak.
Trzeba przyznać, że to wyjątkowo zdrowie podejście, godne pochwały. Tym bardziej trzymamy kciuki za powodzenie w związku i stałość w uczuciach. Może tym razem.
Warto dodać, że według relacji przyjaciółki Magdaleny Stępień, Paulina Nowicka wraz z Jakubem Rzeźniczakiem pojawili się w Izraelu. Celem ich podróży były odwiedziny u Oliwiera, syna piłkarza, który przebywa tam w szpitalu onkologicznym. Piłkarz w rozmowie z "Party" wspominał jednak, że podczas ostatniego pobytu w Izraelu widział się z synem zaledwie 15 minut.
Komunikacja między mną a Magdą jest na słabym poziomie. (...) Chcę lecieć do Izraela. Nie wiem tylko, jak będzie ta wizyta wyglądała, bo Oliwier nie przebywa w szpitalu na stałe. Jeździ tam z mamą tylko na badania i podawanie leków - takie sesje lecznicze trwają do pięciu dni - a poza szpitalem jest z Magdą w hotelu - wyznał Jakub Rzeźniczak.
Rozenek tak odstawiła się na Galę Mistrzów Sportu. Modowy ekspert nie ma wątpliwości
Zillmann i Lesar na Gali Mistrzów Sportu. Nie szczędziły sobie czułości
Beata Kozidrak myliła tekst swojego hitu na Gali Mistrzów Sportu. Fani nie zawiedli
Nie wszyscy byli zachwyceni przemową Lewandowskiej. "O co jej chodzi?"
Agnieszka z "Rolnika" nie do poznania na nowych zdjęciach. Co za metamorfoza
Poruszający wpis Anity ze "Ślubu". Poprosiła swoich fanów o jedno
Syn Patrycji Markowskiej skończył 18 lat. Na urodzinowej imprezie bawił się dawno niewidziany Grzegorz Markowski
Roksana Węgiel jest ambiwertyczką. Jej wyznanie zaskoczyło fanów
W "Dzień dobry TVN" zapytali Viki Gabor o ślub. Ta nie gryzła się w język