Piękne, skromne, królewskie. Córki Letizii ZACHWYCIŁY na evencie!

Czasem, by pokazać klasę i styl, wystarczy tylko prosta sukienka, marynarka i spodnie. Tak było w przypadku dwóch córek pary królewskiej z Hiszpanii. Księżniczki Zofia i Eleonora zadały szyku na dobroczynnym przyjęciu.

Zofia i Eleonora to siostry, córki królewskiej pary Hiszpanii - królowej Letizii i króla Filipa VI. Dotychczas głośniej było o ich rodzicach, ale młode kobiety udowodniły, że też potrafią pokazać klasę! Na dobroczynnym evencie w rodzinnej Hiszpanii, księżniczki przykuły uwagę fotografów z całego świata!

Zobacz wideo Córka Andziaks będzie drugą Igą Świątek?

Hiszpańskie księżniczki zadały szyku na imprezie. Wyglądały wspaniale!

Starsza o rok, 18-letnia Eleonora i Zofia nieczęsto pokazują się publicznie. "Złapać" je bez rodziców to prawdziwa gratka. W środę, młode księżniczki wzięły udział w organizowanym przez Fundację Księżnej Girony charytatywnym wydarzeniu. Uwagę zwróciła szczególnie Eleonora, która, która zdecydowała się na swobodny, ale niezwykle gustowny outfit: szerokie, białe spodnie, prosty, biały T-shirt oraz zieloną marynarkę w odcieniu pistacji. Do tego szare buty na niewysokim obcasie. Młodsza Zofia postawiła na jeszcze prostszą stylizację: niebieską sukienkę do połowy uda z bardzo niewielkim dekoltem i szare buty. Do tego długie, rozpuszczone swobodnie włosy, brak dodatków w postaci naszyjników, bransoletek czy innych, temu podobnych gadżetów i gotowe!

Rodzina jak każda inna? Nie do końca!

Obie księżniczki przez cały czas trzymały się razem, chętnie pozując do zdjęć. Trzymały się za ręce, a Eleonora wyraźnie dodawała młodszej siostrze otuchy. Trudno się dziwić, bo - jak już zauważyliśmy powyżej - rzadko występują publicznie. Uwaga mediów skupiała się jak dotąd na ich rodzicach: Karolu VI i królowej Letizii, którzy od dziesięciu lat rządzą królestwem.

Oczywiście nie są najpopularniejszą rodziną królewską świata, to miano przysługuje bezsprzecznie brytyjskim Windsorom, którzy od dekad przysparzają radości dziennikarzom i postronnym obserwatorom, jednak w królewskiej rodzinie Hiszpanii też nie było nudy. Ojciec Filipa VI, Jan Karol I, abdykował w 2014 r., po serii skandali. W samym środku kryzysu gospodarczego, który trawił jego kraj, król zdecydował się m.in. na drogą wyprawę myśliwską do Botswany, gdzie polował na słonie. Rodzinę królewską trawiły także skandale korupcyjne, aż wreszcie zdecydował się na abdykację, a na tron wstąpił jego syn - Filip

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.