Wypatrzyli makabryczny szczegół na nagraniu królowej Camilli. "Czy to jest..?"

Królowa Camilla nagrała specjalną wiadomość. Uwagę internautów przykuła jedna rzecz na sukience żony monarchy Karola III. O co chodzi?

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla rodziny królewskiej. 5 lutego dowiedzieliśmy się o tym, że król Karol III choruje na nowotwór. Miesiąc później księżna Kate wyjawiła, że ona także zmaga się z rakiem. Monarcha i jego synowa zrezygnowali z publicznych wystąpień. Królowa Camilla na jakiś czas przejęła obowiązki męża i po jego powrocie kontynuuje swoje działania. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawił się film z jej udziałem, który wywołał kontrowersje. Uwagę zwrócił szczegół na broszce przypiętej do sukienki. 

Zobacz wideo Sonda wśród Brytyjczyków. Co sądzą o królowej Camilli?

Królowa Camilla na nagraniu. Uwagę zwróciła jej broszka. "Czy to czaszka i skrzyżowane kości?"

Ostatnio na instagramowym profilu monarchy i jego żony pojawił się filmik z okazji Dnia Brytyjskich Sił Zbrojnych. Królowa Camilla przemówiła na krótkim klipie. Podziękowała służącym i byłym członkom Sił Zbrojnych oraz ich rodzinom. - Jesteście źródłem inspiracji, otuchy i dumy. Pozdrawiam was wszystkich - mówiła królowa Camilla. Uwagę jednego z internautów zwróciła przypięta do jej sukienki broszka. "Czy to czaszka i skrzyżowane kości na jej broszce?" - zapytał w komentarzu, z czym zgodziło się wiele innych osób. "Tak, to szatańskie" - czytamy w odpowiedzi. Trzeba przyznać, że z daleka biżuteria rzeczywiście przypomina nie najlepiej kojarzący się symbol. Szybko okazało się jednak, że symbol na sukience to odznaka pułku kawalerii armii brytyjskiej. Chcecie zobaczyć zdjęcie broszki królowej Camilli? Zajrzyjcie do galerii na górze strony, gdzie znajdziecie kadr z zamieszczonego nagrania. 

 

Królowa Camilla usłyszała od króla Karola III poruszające słowa. "Chce mi się płakać"

Niedawno odbyła się parada urodzinowa króla Karola III. Monarcha i jego żona podróżowali powozem. Król Karol III z uśmiechem pozdrawiał osoby zgromadzone pod Pałacem Buckingham. W pewnym momencie powiedział do żony kilka słów, które zostały rozszyfrowane przez ekspertkę od ruchu warg, Nicolę Hinckley. - Och, nie wiem dlaczego, chce mi się płakać - miał powiedzieć król Karol III do żony. ZOBACZ TEŻ: Wytypowano najlepiej ubrane członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej. Drugie miejsce to totalne zaskoczenie

Co sądzicie o broszce królowej Camilli?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.