Ślub Harry'ego i Meghan był katastrofą? Królewski fotograf ujawnił całą prawdę. "To był nieszczęsny dzień"

Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle transmitowały media na całym świecie. Królewski fotograf twierdzi, że dzień ten był wyjątkowo nieudany. Wszystko przez pana młodego.

Książę Harry i Meghan Markle pobrali się sześć lat temu. Ceremonia była transmitowana przez media na całym świecie. Okazuje się, że uroczystość wcale nie przebiegła tak perfekcyjnie, jakby mogło się wydawać na podstawie telewizyjnych relacji. Przynajmniej według jednego z królewskich fotografów, który określił ślub Sussexów mianem "katastrofy".

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Ślub Harry’ego i Meghan był katastrofą? Królewski fotograf ujawnił całą prawdę. "To był nieszczęsny dzień"

Książę Harry i Meghan Markle stanęli na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku. Ceremonia odbyła się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Nie wszyscy jednak dobrze wspominają to podniosłe wydarzenie. Fotograf Arthur Edwards, który pracuje dla rodziny królewskiej od niemal 50 lat, uznał, że dzień ślubu Sussexów był dla niego bardzo nieudany. Dużą rolę w tej kwestii odegrał pan młody, który utrudniał Edwardsowi pracę znacznie bardziej, niż ten się spodziewał.

To był naprawdę nieszczęsny dzień. Teraz mogę to w pełni przyznać, to były najgorsze królewskie zaręczyny i najgorsze wesele, jakich kiedykolwiek brałem udział. Stało się tak między innymi dlatego, że Harry był naprawdę zdeterminowany, aby media trzymały się od tego z daleka

- wyznał w rozmowie z "The Sun". Fotograf dodał, że życzenia księcia Harry’ego znacznie utrudniły mu wykonanie dobrych zdjęć. "Wszystkie (fotografie - przyp. red.) zostały zrobione przy użyciu długich obiektywów. Miałem 800-milimetrowy obiektyw i fotografowałem przybywających gości. Fotografowie, których wynajęli do tej pracy, byli półtora metra ode mnie. To było po prostu beznadziejne" - skwitował. Edwards wspomniał też o "katastrofie". Określił w ten sposób zepsute przez tłumy ujęcie młodej pary w karocy.

Meghan Markle zadbała, aby podczas ślubu wyglądać perfekcyjnie

Pomimo iż nie wszystko poszło po myśli królewskiego fotografa, książę Harry i Meghan Markle prezentują się na ślubnych fotografiach bez zarzutu. Księżna Sussex zadbała o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jej suknia została zaprojektowana przez Clare Waight Keller, dyrektor artystyczną domu mody Givenchy. Klasyczna kreacja wykonana była z jedwabiu i pozbawiona była wszelkich ozdób i koronek. Markle chciała bowiem, aby jej suknia reprezentowała "ponadczasowy minimalizm".

Podobała ci się suknia ślubna Meghan Markle?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.