63-latka i 26-latek wkrótce powitają na świecie dziecko. Influencerka ma już 17 wnucząt

Cheryl i Quran to para, która dała się poznać za pomocą mediów społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zakochanych dzieli aż 37 lat. Wkrótce na świecie pojawi się ich dziecko.

26-letni Quran McCain i 63-letnia Cheryl McGregor tworzą szczęśliwe małżeństwo. Ich związek jeest relacją z dużą różnicą wieku. Dzieli ich aż 37 lat. Zakochani poznali się przez przypadek i wręcz od razu połączyło ich uczucie. Para działa w mediach społecznościowych, gdzie wstawia swoją codzienność. Z reguły publikuje krótkie, zabawne filmiki. Cheryl ma aż siedmioro dzieci i 17 wnucząt. Kobieta przez długi czas marzyła o tym, aby mieć jeszcze jedną pociechę z Quranem. W końcu jej pragnienie się spełni. 

Zobacz wideo Maja Ostaszewska grzmi na różnice wieku wśród partnerów. "Stereotypy, szowinizm..."

Ona ma 63 lata, a on zaledwie 26. Wkrótce jednak na świecie pojawi się ich dziecko

Plany Cheryl i Qurana o posiadaniu dziecka spotkały się z ogromnym hejtem ze strony internautów. 63-latka wiedziała jednak, że nie może się tym przejmować. - Mówią, że ze względu na mój wiek nie mogę opiekować się dzieckiem. Słucham? Mam więcej energii niż połowa tych dzieci, które teraz opiekują się dziećmi i nie uważam, żeby to był problem - stwierdziła Cheryl na TikToku. Już wkrótce zakochani będą mieli dziecko. Wszystko odbywa się dzięki surogatce. Para nie może się doczekać. W sieci pojawiły się już pierwsze informacje.

Mamy zdjęcia naszego dziecka, już zaczyna się rozwijać. Płeć poznajemy w przyszłym tygodniu i to naprawdę niesamowite. Jesteśmy gotowi. Przekroczyliśmy ten ważny kamień milowy (pierwszy trymestr - przyp. red) w zakresie ryzyka i tak dalej. Wkrótce wszyscy zobaczycie naszą surogatkę

- mówili Cheryl i Quran na TikToku. 

Dzieli ich 37 lat. Wiek nie był przeszkodą w prawdziwej miłości

Miłość Cheryl i Qurana zaczęła się w 2020 roku. 23-letni wówczas mężczyzna wybrał się do sklepu, w którym pracowała jego przyszła ukochana. Mężczyzna pocieszył ją, gdy zobaczył, że jest zdenerwowana. Tak wszystko się zaczęło Wkrótce połączyło ich uczucie, które do dziś pokazują na TikToku. Zakochani stali się bardzo popularni. Quran wiedział, że Cheryl to ta jedyna. Po trzech miesiącach doszło do zaręczyn. W sierpniu 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a uroczystość była relacjonowana na żywo w mediach społecznościowych. "Nawet jeśli jest to duża różnica wieku, nigdy o tym nie myślimy, ponieważ Cheryl jest bardzo młoda duchem. Ma młodą nie tylko duszę, ale i serce" - powiedział Quran w rozmowie z portalem LadBible. ZOBACZ TEŻ: Tego możecie nie wiedzieć o Lewandowskich. O tyle piłkarz jest starszy od swojej żony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.