Ma 63 lata, siedmioro dzieci i jeszcze więcej wnuków. On tylko 26 lat. Planują razem kolejne dziecko

26-latek zakochał się w 63-letniej kasjerce. Kontrowersyjne małżeństwo skrupulatnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Para pragnie mieć wspólne dziecko. Kobieta już rozpoczęła rozmowy z potencjalnymi surogatkami.

26-letni Quran McCain i 63-letnia Cheryl McGregor tworzą małżeństwo z dużą różnicą wieku. Dzieli ich aż 37 lat. Para pochodzi z USA, ale obecnie mieszka w Rzymie. Zakochani wspólnie działają w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku, gdzie chętnie relacjonują nowinki z życia codziennego i udostępniają krótkie, zabawne filmiki. Wszystko wskazuje na to, że życie zakochanych już niedługo bardzo się zmieni. Cheryl i Quran marzą o posiadaniu wspólnego dziecka.

Zobacz wideo Jak Wiktoria Mleczek ocenia swój związek po programie "Love never lies"?

Screen z IG Maria SadowskaMaria Sadowska odpowiada na pytania dotyczące miesiączki. Zdała test śpiewająco

Ona ma 63 lata, on tylko 26 lat. Planują razem dziecko 

Quran i Cheryl poznali się w 2012 roku. Mężczyzna pojawił się w restauracji prowadzonej przez syna kobiety. Jednak miłość przyszła dopiero osiem lat później, gdy przypadkowo wpadł na nią w supermarkecie. W lipcu 2020 roku Quran oświadczył się Cheryl. Niedługo później para wzięła ślub.

26-latek i 63-latka twierdzą, że darzą się ogromną miłością, którą chcieliby przekazać dziecku. Ze względu na wiek kobiety, para musiała zdecydować się na pomoc surogatki. Dodajmy, że Cheryl ma już doświadczenie w macierzyństwie. Jest matką siódemki dzieci i ma 17 wnucząt. Mimo to kobieta twierdzi, że jest gotowa na ósme dziecko w późnym wieku. Rozpoczęła już rozmowy na ten temat z trzema surogatkami. Oprócz tego rozważa też adopcję. Para za pomocą połączenia wideo zagościła w brytyjskim programie śniadaniowym. W trakcie wywiadu Cheryl zacięcie zapewniała, że ma wystarczające zasoby energii, by zaopiekować się małym dzieckiem.

Mówią, że ze względu na mój wiek nie mogę opiekować się dzieckiem. Słucham? Mam więcej energii niż połowa tych dzieci, które teraz opiekują się dziećmi i nie uważam, żeby to był problem - stwierdziła Cheryl.

Wersow - baby showerWersow wyjawiła płeć dziecka. Fani w końcu się doczekali

W dalszej części rozmowy Cheryl przyznała, że chciałaby sama urodzić dziecko ukochanemu mężczyźnie, ale przez wiek nie może już tego zrobić. Dlatego zacięcie poszukuje odpowiedniej surogatki.

Sama nie mogę już mieć dziecka. Planujemy surogację. Braliśmy pod uwagę trzy kandydatki na surogatkę. Teraz szukamy kolejnej. Może zdecydujemy się na adopcję - powiedziała Cheryl.

Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku wiek nie ma znaczenia. Para ma jasno sprecyzowane cele i zamierza do nich dążyć. Myślicie, że im się uda? 

Więcej o: