Jennifer Lopez przyłapana w samolocie. Leciała klasą ekonomiczną. Tak się zachowywała

Jennifer Lopez do Paryża wybrała się lotem w klasie ekonomicznej. Pasażerowie byli w szoku. Gwiazda ostatnio ma borykać się z problemami finansowymi po odwołanej trasie koncertowej. Dużo mówi się także o kryzysie w jej małżeństwie.

Ostatnie miesiące są ciężkie dla Jennifer Lopez. Media non stop donoszą o kryzysie w jej małżeństwie z Benem Affleckiem. Gwiazda boryka się także z kryzysem wizerunkowym ze względu na plotki o jej niemiłym zachowaniu wobec współpracowników. Szumnie zapowiadany album Lopez "This Is Me... Now" okazał się finansowym fiaskiem. Do tego latynoska diwa odwołała trasę koncertową, a oficjalnym powodem było to, że chciała poświęcić więcej czasu rodzinie. Teraz była widziana podczas lotu w klasie ekonomicznej. Ocieplanie wizerunku czy oszczędności? 

Zobacz wideo Zapytaliśmy Dodę o jej kreację. "Jest to Gucci?"

Jennifer Lopez w klasie ekonomicznej, ale z ochroniarzem

54-letnią gwiazdę dostrzeżono podczas lotu z Neapolu do Paryża, gdzie wzięła udział w Paris Fashion Week. Jennifer Lopez ustawiła się w kolejce z innymi podróżnymi, a potem siedziała przy oknie. Wydawała się być w dobrym nastroju. Piosenkarka miała na sobie białą bluzę i pasujące do niej spodnie dresowe. Na lot klasą ekonomiczną wybrała więc całkowicie casualową stylizację. Miała też na osobie duże okulary przeciwsłoneczne. W samolocie nie była jednak sama. Na miejscu obok położyła ogromną torbę podróżną, a przy przejściu siedział natomiast ochroniarz gwiazdy. 

Lopez boryka się z kryzysem wizerunkowym. Odwołała trasę koncertową 

Działo się to zaledwie kilka dni po tym, gdy piosenkarka wybrała się do Włoch bez męża, ale z przyjaciółmi. Media donosiły, że Lopez jest wyraźnie przybita przez widmo rozwodu z Benem Affleckiem i kłopoty finansowe z powodu odwołanej trasy koncertowej. Lopez sfinansowała też film dokumentalny o sobie samej, który w lutym tego roku ukazał się w serwisie Prime Video.

Nie można jednak zapominać, że Lopez jest nie tylko wokalistką, lecz także gwiazdą filmową. Film "Atlas" z nią w roli głównej okazał się dużym hitem na Netfliksie. Już wkrótce swoją premierę będą miały dwa kolejne filmy, które wyprodukował Ben Affleck - "Unstoppable" i "Kiss of the Spider Woman". Gwiazda pojawiła się także na Paris Fashion Week. Fotoreporterom pozowała w stylizacji z domu mody Dior. Myślicie, że Jennifer Lopez wróci jeszcze na szczyt popularności? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.