Suri Cruise w dziewczęcej stylizacji na rozdaniu dyplomów. Ekspertka: To hit lata

Suri Cruise właśnie ukończyła prestiżowe liceum LaGuradia High School. Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a na uroczystości pojawiła się w dziewczęcej stylizacji. O opinię poprosiliśmy ekspertkę.

Suri Cruise wkroczyła już w pełnoletniość i przeżywa obecnie bardzo ważny okres w swoim życiu. Ostatnio została przyłapana przez fotoreporterów podczas spaceru z matką na jednej z nowojorskich ulic. Później media obiegły zdjęcia z jej maturalnego balu. Teraz córka Katie Holmes i Toma Cruise'a uczestniczyła w ceremonii wręczenia dyplomów LaGuardia High School. Towarzyszyła jej matka. 

Zobacz wideo Figura o oryginalnych imionach córek. Miały przez to problemy?

Suri Cruise tak ubrała się na wręczeniu dyplomów. Stylistka: Podkreśliła swoją młodzieńczość

Absolwenci artystycznej szkoły w ważnym dniu mieli na sobie tradycyjne togi. O ocenę stylizacji Suri Cruise poprosiliśmy modową ekspertkę i stylistkę Wiktorię Wolniak-Czupajło. - Suri na ceremonię rozdania dyplomów wybrała delikatną, białą sukienkę na ramiączkach, którą uzupełniła złotymi sandałkami z kwiatem. Białe sukienki to zdecydowanie hit tego lata, zwłaszcza te ze wstawkami z koronkami, printami czy falbankami. Są strojne, beztroskie i romantyczne. Córka aktorskiej pary wyglądała stylowo, ale też podkreśliła swoją młodzieńczość i urodę - powiedziała stylistka w rozmowie z Plotkiem. Zdjęcie Suri Cruise z ceremonii wręczenia dyplomów znajdziesz w galerii na górze strony.

Suri Cruise nie używa już nazwiska ojca?! 

Suri Cruise opuściła szkołę w towarzystwie matki, dumnie trzymając czerwoną teczkę z dyplomem pod ręką. W tym ważnym dniu nie towarzyszył jej jednak ojciec. Media donoszą, że w tym samym czasie Tom Cruise bawił się na koncercie Taylor Swift w Londynie. Co więcej, z oficjalnej broszury absolwentów LaGuradia High School możemy się dowiedzieć, że Suri nie używa już nazwiska znanego ojca. Portal Page Six podaje, że w spisie widniała jako "Suri Noelle". 

Przypomnijmy, że Tom Cruise związał się z Katie Holmes w 2005 roku. Para zaręczyła się w czerwcu na szczycie paryskiej wieży Eiffla. Suri Cruise urodziła się 18 kwietnia 2006 roku. Holmes i Cruise wnieśli pozew o rozwód w 2012 roku. W tym samym roku go sfinalizowano. 

Jak oceniasz stylizację Suri Cruise?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.