Księżniczka Kalina pokochała sport i jej ciało się zmieniło. Tak kiedyś wyglądała [ZDJĘCIE]

Księżniczka Kalina zaskoczyła nowym wyglądem. Córka ostatniego cara Bułgarii Symeona II przeszła sporą metamorfozę.

Media obiegła fotografia księżniczki Kaliny - córki ostatniego cara Bułgarii Symeona II i hiszpańskiej arystokratki Margarity Gómez-Acebo y Cejuela. 52-latka pojawiła się na ceremonii przeniesienia prochów króla Bułgarii Ferdynanda Sakskoburggotskiego u boku męża Kitína Muñoza. Wielu zaskoczyło to, jak muskularna jest teraz celebrytka, bo jej ciało się zmieniło w ostatnim czasie. Jak kiedyś wyglądała księżniczka? Mamy jej stare zdjęcia. 

Zobacz wideo Magdalena Stużyńska szczerze o swojej metamorfozie

Jak kiedyś wyglądała księżniczka Kalina? Zmiany widać gołym okiem

Księżniczka Kalina to potomkini cara Symeona II. Arystokratka przykuła uwagę zagranicznych mediów podczas ceremonii pochowania prochów króla Ferdynanda, gdzie zwrócono uwagę na jej imponującą muskulaturę. Wyglądała na naprawdę umięśnioną. 52-latka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty związane z jej sylwetką. Okazuje się, że nie ma w tym nic dziwnego - na co dzień bardzo dużo trenuje. "Jestem oddana treningom z obciążeniem, dbam o zdrowie fizyczne, jestem sportowcem" - wyjawiła w rozmowie z portalem LOC.

Księżniczka Kalina postanowiła zadbać o siebie. Pokochała sport, a jej ciało się zmieniło. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej, o czym możecie się przekonać, wchodząc w naszą galerię, gdzie znajdziecie zdjęcie księżniczki Kaliny przed metamorfozą sylwetki.

Księżniczka Kalina mogła stracić oko

Arystokratka od lat słynie z dość nieprzeciętnego wyglądu, a uwagę zwraca jej nos. Do sprawy postanowił odnieść się mąż Kitín Muñoz w rozmowie z magazynem "Hello!". Opowiedział o tym, jak za młodu Kalina miała poważne problemy ze zdrowiem. "Gdy miała osiem lat, złamała w szkole oba zęby. (...) W 1999 roku udała się do dentysty, ale, niestety, nawiercił on za mocno podstawę jednego z nich. Spowodowało to poważne problemy, doprowadziło do infekcji i wymagało kolejnej interwencji. (...) Jakiś czas później, podczas jednej z wypraw, infekcja rozwinęła się do tego stopnia, że trzeba było ją pilnie operować, aby nie straciła oka. Pozbycie się infekcji było najważniejsze, kwestie estetyczne schodziły na dalszy plan" - wyjawił. 

Zdjęcia księżniczki Kaliny wzbudziły sensację. Tłumaczy się ze swojego wygląduZdjęcia księżniczki Kaliny wzbudziły sensację. Tłumaczy się ze swojego wyglądu Fot. REUTERS/Stoyan Nenov

Co sądzicie o metamorfozie księżniczki Kaliny?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.