Zaistniała w mediach jako "Zombie Angelina". Trafiła do więzienia za bluźnierstwo. Tak wygląda naprawdę

Sahar Tabar zaistniała w mediach jako kopia Angeliny Jolie rodem z horroru. Aby osiągnąć taki efekt, miała przejść liczne zabiegi. Za jej działalność w sieci została aresztowana. Po wyjściu z więzienia pokazała swoją prawdziwą twarz.

Angelina Jolie podziwiana jest za swoją niezwykłą urodę i wielokrotnie była uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Aktorka budzi zachwyt zarówno kobiet, jak i mężczyzn i fani często się na niej wzorują. Pochodząca z Iranu Sahar Tabar zasłynęła w sieci jako "Zombie Angelina". Tabar robiła wszystko, aby upodobnić się do swojej idolki. Poddała się m.in. operacji nosa, liposukcji policzków i wypełnieniu ust, ale to zaledwie część zabiegów, które rzekomo przeszła. Kiedy zaistniała w sieci, mówiono, że poddała się około 50 różnym operacjom. W pewnym momencie, zamiast wyglądać jak Jolie, Tabar zaczęła przypominać jej karykaturę i wyglądała jak postać rodem z horroru. Za swoją działalność w sieci Iranka trafiła do więzienia.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Młoda Iranka aresztowana za bluźnierstwo. W sieci zaistniała jako "Zombie Angelina"

Sahar Tabar publikowała w sieci zdjęcia jako "Zombie Angelina", ale w pewnym momencie zniknęła, a jej profil usunięto. Jak się okazało, została zatrzymana nakazem sądu w Teheranie. W październiku 2019 roku Iranka została aresztowana i skazana na dziesięć lat więzienia za bluźnierstwo, obrazę islamskiego hidżabu, podżeganie do przemocy i zachęcanie młodzieży do korupcji. Decyzja sądu spotkała się z ogromnym sprzeciwem ze strony fanów Tabar. W walkę o jej uwolnienie włączyli się także aktywiści. Dzięki ich naporom Tabar po czternastu miesiącach spędzonych w więzieniu została wypuszczona na wolność i oczyszczono ją z wszelkich zarzutów. Po odzyskaniu wolności pokazała, jak naprawdę wygląda jej twarz. 

 

"Zombie Angelina" pokazała swoją prawdziwą twarz. Tak wygląda bez filtrów

Wyjście Sahar Tabar z więzienia było sporym medialnym wydarzeniem. "Zombie Angelina" udzieliła wtedy kilku wywiadów. Podczas jednego z nich Tabar, ubrana w hidżab, pokazała swoją prawdziwą twarz. Jak się okazało, jej zdjęcia poddawane były bardzo mocnej obróbce. Bez filtrów i podrasowania swojej twarzy z użyciem programów graficznych wyglądała zupełnie inaczej. - To, co można oglądać na Instagramie, to efekty komputerowe, których użyłam do stworzenia swojego image'u - wyznała w programie. Tabar przyznała, że żałuje tego, co zrobiła i media społecznościowe są dla niej już przeszłością. Jak Iranka wygląda naprawdę? Zdjęcia Sahar Tabar znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.