Córka Jolie i Pitta ma już 18 lat. Wykorzystuje to, że ma sławnych rodziców? Choreograf zabrał głos

Shiloh Jolie-Pitt 27 maja 2024 świętowała 18. urodziny. W sieci widzimy, że córka Amgeliny Jolie i Brada Pitta olśniewa urodą i ma wiele talentów. Jesteście ciekawi, jaka jest prywatnie?

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia taniec, co wiemy już od kilku dobrych lat, kiedy do sieci trafiły nagrania z jej występów. Wielu ciekawi kwestia osobowości córki gwiazdorów. Określano ją wielokrotnie jako "nepo baby", ale jak się okazuje, osoba z jej bliskiego otoczenia ma zupełnie inne zdanie. 

Zobacz wideo Jolie, w roli, za którą ją kochamy

Shiloh Jolie-Pitt nie opiera się na znanym nazwisku? "To szczera i bezpośrednia osoba"

Serwis "Daily Mail" miał okazję rozmawiać z choreografem córki aktorów. Trzeba przyznać, że ten złożył jej niemałą laurkę. "Shiloh jest wyjątkowo utalentowaną tancerką, wykazującą się poświęceniem i ciężką pracą" - wyznał Keelan Carter, który na co dzień ma kontakt z córką Jolie i Pitta. "To szczera i bezpośrednia osoba, która nigdy nie wykorzystuje swojego statusu gwiazdy, aby osiągnąć jakiś cel" - dodał. Podczas pierwszego spotkania choreografa z Shiloh Jolie-Pit, nie miał pojęcia, z jakiej rodziny ona pochodzi. "Rozumiem, że postrzeganie danej osoby poza statusem gwiazdy może być trudne, ale nalegam, abyście postarali się dla niej. Uwierzcie mi, warto" - nalegał Carter w rozmowie. Córka Jolie i Pitta od kilku dobrych lat szkoli się w tańcu, co przynosi znakomite efekty. Sam choreograf jest pod wrażeniem jej zdolności, co zaznaczył we wspomnianym wywiadzie. 

Taniec córki Jolie i Pitta, który stał się viralem. Dziś jest już niedostępny

Szczególnie głośno stało się na temat zainteresowań Shiloh Jolie-Pitt, kiedy do sieci trafiło nagranie z jej występu do utworu "Vegas" Doji Cat. Tancerka miała wówczas 16 lat. Jej rodzice byli bardzo dumni z tego występu. Co sądzą o jej karierze? "Nie mieliby problemu, gdyby chciała przejść na zawodowstwo, ale w żaden sposób nie chcą jej tego narzucać. Wiedzą, że Shiloh uwielbia tańczyć, jest naprawdę utalentowana i chodzi na zajęcia już od kilku lat" - mogliśmy przeczytać na Us Weekly. Co ciekawe, nagranie z występu zostało po czasie edytowane - grupa, w której tańczyła Shiloh Jolie-Pitt została wymazana z nagrania. Powód tej decyzji został zaznaczony w komentarzach pod nagraniem. "Niestety, zgodnie z prośbą rodziny i prawników, grupa Shiloh została chwilowo niewidoczna. Ma to na celu poszanowanie jej prywatności. Jej celem jest ciężki trening i doskonalenie się w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. Proszę uszanować podjętą decyzję" - czytamy oświadczenie autora nagrania. Kadry z tego występu znajdziecie w galerii, ponieważ zdążyliśmy uwiecznić fragment z córką gwiazd.

Shiloh Jolie-Pitt z mamą na evencieShiloh Jolie-Pitt z mamą na evencie https://www.youtube.com/watch?v=O1iuVTBzq6Y

Myślicie, że córka Jolie i Pitta pójdzie w ich ślady?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.