Partnerka sportowca stanie przed sądem. W tle rzekome powiązania z gangiem narkotykowym

W mediach huczy od doniesień od Laurze Vanoverberghe, partnerce słynnego belgijskiego snookerzysty, Luci Brecela. Kobieta stanie przed sądem w sprawie rzekomych powiązań z gangiem narkotykowym.

Laura Vanoverberghe i Luca Brecel są w związku od roku. Ich wspólne zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony. Kobieta towarzyszyła snookerzyście podczas publicznych wydarzeń związanych z jego karierą. Ostatnio na jaw wychodzą doniesienia z rzekomej przeszłości Laury Vanorberghe. Brytyjski dziennik "The Mirror" dotarł do informacji, które mogą być dla wielu osób zaskakujące. Kobieta miała należeć do gangu narkotykowego. 

Zobacz wideo Śmierci aktorów czy więzienie. Dla wielu osób ten film jest przeklęty

Laura Vanoverberghe w tarapatach? Prokurator wyjawił prawdę

"The Mirror" przekazał, że Laura Vanoverberghe rzekomo należała do gangu narkotykowego, który prowadził swoją działalność na terenie Belgii. O sprawie zrobiło się głośno w 2022 roku. To właśnie wtedy  jeden z przywódców gangu został zatrzymany za nieprzepisową jazdę. W jego samochodzie odnaleziono m.in. narkotyki. Podczas jazdy towarzyszyła mu obecna partnerka snookerzysty, Laura. "Późniejsze dochodzenie w sprawie grupy wykazało, że rozprowadzali oni na dużą skalę kokainę, konopie indyjskie, ecstasy, MDMA, mefedron, speed i haszysz" - przekazał brytyjski dziennik. "The Mirror" zacytował słowa prokuratora Lode'a Vandaele o Laurze Vanoverberghe. "Początkowo była kierowcą gangu, później pełniła bardziej organizacyjną rolę" – czytamy. To jeszcze nie koniec. Prokurator przekazał, że klienci mieli wpłacać na konto partnerki snookerzysty ponad 35 tysięcy euro. 

 

Laura Vanoverberghe została aresztowana. Wkrótce stanie przed sądem?

"The Mirror" przekazał, że Laura Vanoverberghe została aresztowana we wrześniu 2023 roku. Według dziennika kobieta ma odpowiedzieć przed sądem za rzekomy handel narkotykami. "Może zostać skazana na 37 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu, podczas gdy przywódcy gangu, który działał pod uliczną nazwą 'Drużyna C', grozi pięć lat za kratkami" - czytamy w "The Mirror". Luca Brecel nie komentuje skandalu w związku z tą sytuacją. Snookerzysta zamieścił ostatni wpis w mediach społecznościowych dwa tygodnie temu i wyłączył możliwość komentowania postów na swoim profilu na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Tiktokerka zaszła w ciążę dzięki przesyłce z nasieniem ukochanego. Ojciec dziecka został skazany na 240 lat więzienia.

Czy snooker jest ciekawy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.