Bieberowie ogłosili ciążę. Chwilę później u Seleny Gomez pojawił się wymowny post

Hailey Bieber i Justin Bieber 9 maja przekazali światu informację o ciąży modelki. Wielu fanów pary wypatruje reakcji dawnej miłości piosenkarza, Seleny Gomez. Gwiazda również dała o sobie znać na Instagramie tego dnia.

Od dłuższego czasu mówiono o kryzysie w małżeństwie Bieberów. Jedni przewidywali rozstanie, drudzy mówili o romansie. Na początku maja sami zainteresowani ucięli wszelkie nieścisłości na ten temat. Nie dość, że odnowili przysięgę małżeńską w malowniczych warunkach, to jeszcze spodziewają się potomstwa. Hailey Bieber ma już widoczny ciążowy brzuch. Wiele gwiazd złożyło gratulacje przyszłym rodzicom, a co z kolei zrobiła dawna partnerka wokalisty?

Zobacz wideo Magda Bereda o tym, za co ceni Biebera

Hailey Bieber i Justin Bieber ogłosili ciążę modelki. Selena Gomez postanowiła również pokazać, że jest szczęśliwa

Najnowszy post żony gwiazdora zdobył ogromną popularność w bardzo krótkim czasie. Gwiazdy z całego świata zaczęły komentować radosne wieści od Bieberów. "Płaczę", "Gratulacje", "Za każdym razem tu wracam, bo nie mogę w to uwierzyć", "O mój Boże, jak wspaniale" - czytamy w komentarzach. Czasami bywa tak, że tego typu informację komentują także dawni partnerzy. Selena Gomez nie podzieliła się komentarzem na temat ciąży Hailey Bieber, ale za to pokazała coś innego. Tego samego wieczoru wstawiła czarno-białe zdjęcie uścisku, gdzie trzyma rękę swojego partnera Bennego Blanco. Możemy wnioskować, że zarówno ona, jak i Justin Bieber są szczęśliwi w nowych relacjach. Po wspomniane zdjęcie zapraszamy do galerii.

Selena Gomez z partneremSelena Gomez z partnerem https://www.instagram.com/selenagomez/

Benny Blanco skradł serce Seleny Gomez. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia

Kilkuletni związek gwiazdy Disneya z Justinem Bieberem to przeszłość, czego niektórzy wciąż nie potrafią zaakceptować. Selena Gomez związała się z amerykańskim producentem muzycznym, który w rozmowie "Wall Street Journal" zdradził kilka szczegółów dotyczących tej relacji. Artyści pracowali ze sobą przy kilku projektach, ale postanowili dać sobie szansę w miłości kilka lat później. - Zorientowałem się, że jestem zakochany jako ostatni - wyznał Blanco. - To niesamowite, że twoja bratnia dusza może być obok ciebie przez cały czas, a ty tego nie widzisz. Aż pewnego dnia miałem moment jak z filmu "Clueless", kiedy zdałem sobie sprawę, że jestem szaleńczo zakochany - dodał

 
Śledzisz Justina Biebera i Hailey Bieber?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.