Paris Hilton pokazała córkę w teledysku. Dziewczynka to kopia starszego brata

Paris Hilton ma już dwójkę dzieci. Córka celebrytki niedawno przyszła na świat i właśnie wystąpiła w pierwszym teledysku. Hilton wykorzystała premierę singla, aby pokazać dziewczynkę światu.

Pod koniec listopada w mediach pojawiła się informacja, że Paris Hilton i Carter Reum doczekali się kolejnego dziecka. Informacja zaskoczyła nawet ich bliskich. Celebrytka poinformowała rodzinę o narodzinach córki w wyjątkowy dzień. - Miałam idealne Święto Dziękczynienia. To wtedy poinformowałam rodzinę o tym, że London jest już na świecie - wyznała w programie "Live Kelly and Mark" i podkreśliła, że imię dla dziewczynki wymyśliła już lata temu. Paris Hilton wybrała także wyjątkowy moment na pokazanie córki światu i zrobiła to przy okazji premiery teledysku. 

Zobacz wideo Warnke o darciu kotów z byłymi partnerami. "Współczuję ich dzieciom"

Paris Hilton pokazała córkę. Wybrała nietypowe imię. "Od zawsze marzyłam o córce imieniem London"

Paris Hilton i Sia promują swój nowy singiel "Fame Won't Love You". Utwór nie ma jeszcze teledysku, ale w sieci pojawił się oficjalny visualiser, w którym Paris Hilton wystąpiła ze swoją rodziną. Celebrytka pokazała na nim także swoją córkę. "Przedstawiam wam London Marilyn Hilton-Reum. Od zawsze marzyłam o córce imieniem London. Tak się cieszę, że już jest z nami" - napisała na Instagramie. W dalszej części wpisu celebrytka wspomniała, czym jest dla niej macierzyństwo. Warto przypomnieć, że swego czasu Paris Hilton była jedną z największych imprezowiczek wśród celebrytek i słynęła z głośnych skandali. 

Cenię każdą chwilę, którą spędzamy razem. Razem z Phoenixem pokazali mi, czym jest prawdziwa miłość, o której nie miałam pojęcia, zanim zostałam matką. Inspiracją do tego utworu była właśnie moja droga ku rodzicielstwu

- napisała Paris Hilton na Instagramie.

 

Paris Hilton przyznała się do wstydliwego sekretu. Nigdy tego nie robiła

Pod koniec 2023 roku rozpoczął się nowy sezon programu "Paris in Love", który opowiada o życiu Paris Hilton. Format wrócił na ekrany po przerwie. Po raz pierwszy wyemitowano go w 2021 roku. W najnowszym sezonie widzowie mają szansę poznać celebrytkę od zupełnie innej strony, bo odcinki skupione są na macierzyństwie i życiu rodzinnym. W poprzednim sezonie Hilton pokazywała kulisy przygotowań do ślubu. W jednym z odcinków celebrytka wyjawiła wstydliwy sekret. Przyznała, że od narodzin syna, aż do jego pierwszego miesiąca życia, ani razu nie przewinęła syna. Po raz pierwszy zrobiła to w swoje 42. urodziny, kiedy chłopiec skończył miesiąc. W przewijaniu chłopca pomogła jej siostra, Nicky. Siostra celebrytki dodała jej także kilka słów otuchy. Sprawdźcie, co Paris Hilton od niej usłyszała. 

 
Paris Hilton miała reality show z jedną ze swoich przyjaciółek celebrytek. Pamiętacie z kim?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.