Colin Farrell miał obiecać, że zrobi jej "małego człowieka". Dzień później kręcił z Alicją Bachledą-Curuś

Kiedy Colin Farrell nawiązał relację z Alicją Bachledą-Curuś, był w związku z Emmą Forrest. Scenarzystka filmowa raczej nie ma dobrych wspomnień z hollywoodzkim aktorem, co opisała w autobiografii.

Colin Farrell lata temu zyskał sobie łatkę bawidamka. Nie bez powodu - kochliwy aktor skakał z kwiatka na kwiatek. Kiedy pojawiła się w jego życiu Alicji Bachledy-Curuś - z którą ma dziś syna Henry'ego Tadeusza - związany był z Emmą Forrest. Scenarzystka w 2011 roku wydała książkę "Twój głos w mojej głowie", w której opisała kulisy rozpadu związku z hollywoodzką gwiazdą, nie szczędząc słów krytyki wobec polskiej aktorki.

Zobacz wideo Agnieszka Kobus-Zawojska wspomina moment, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. "To było komiczne"

Colin Farrell obiecał Emmie Forest dziecko, zanim poznał Alicję Bachledę-Curuś

Emma Forrest była z Colinem Farrellem niecałe dwa lata. Jak twierdzi, zauroczył ją dużym poczuciem humoru i szarmanckim podejściem do kobiet, które niestety zostało wkrótce zweryfikowane przez czas. Para pojawiła się nawet wspólnie na ściankach, a sam Farrell zaczął przebąkiwać o chęci posiadania potomstwa. Tuż przed wyjazdem do Irlandii, gdzie kręcił film "Ondine" z Alicją Bachledą Curuś, obiecał Forrest w środku nocy "małego człowieka". "Kiedy wrócę z tego filmu, zróbmy sobie małego człowieka, który będzie rósł. Wolałbym umrzeć, niż cię zranić" - wspomina w swojej książce jego słowa scenarzystka. Aktor miał nawet wymyślić imię dla ich dziecka - Pearl.

Colin Farrell związał się z Alicją Bachledą-Curuś, kiedy był z Emmą Forest

Wkrótce w życiu prywatnym Forrest i Farrella pojawiła się Bachleda-Curuś. Scenarzystka w swoich wspomnieniach opisuję ją jako "głupiutką i zagubioną". "Pojawiła się aktorka o smukłym ciele i oczami koloru dojrzałych trufli, żartując, że jest gotowa się z nim przespać" - napisała Forrest o ich pierwszym spotkaniu we trójkę. Kiedy Bachleda-Curuś zauważyła jednak, że Forrest i Farrell trzymają się za ręce, miała w mig wycofać swoje słowa. Mimo to Farrell okazał się być bezlitosny dla dotychczasowej partnerki. "Trzymaliśmy się za ręce, nic nie mówiliśmy przez kilka minut. Wtedy spokorniała i powiedziała: 'Czuję się zawstydzona tym, co powiedziałam. Jesteście parą'. Puścił moją rękę, spojrzał jej w oczy i powiedział: Nie, kochanie. Nic między nami nie ma. Absolutnie nic" - wspomina Forrest. Aktor miał później stwierdzić, że potrzebuje "więcej przestrzeni" i nawiązał relację z Polką. Przypominamy, że Colin i Alicja spotykali się od 2008 do lipca 2010 roku, a 7 października 2009 roku na świat przyszedł ich syn Henry Tadeusz.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała się w naturalnej odsłonieAlicja Bachleda-Curuś pokazała się w naturalnej odsłonie Alicja Bachleda-Curuś pokazała się w naturalnej odsłonie. Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.